K-Magazin
Trend

Aktör Dylan O’Brien, BLACKPINK Üzerinden Coşuyor ve Lisa’dan Kendisiyle İletişim Kurmasını İstiyor

BLACKPINK övgülerini söyledi!

BLACKPINK başka bir ünlü hayranı daha kazandı! Maze Runner ve Teen Wolf’tan Amerikalı aktör Dylan O’Brien, Netflix Brezilya ile yaptıkları bir röportajda onlara olan hayranlığından bahsetti.

En sevdiği Netflix şovlarını listelemesi istendiğinde, en iyilerden biri olarak BLACKPINK: Light Up The Sky adını verdi. 14 Ekim 2020’de yayınlanan belgesel, dört üyenin şöhrete yükselişini takip ediyor.

“Oh, geçenlerde BLACKPINK belgeselini izledim çünkü BLACKPINK’i seviyorum.”

– Dylan O’Brien

Dylan, tüm hayranların ve hayran olmayanların izlemesi için programı tanıttı. Tabii ki, yardım edemedi ama yol boyunca BLACKPINK’e övgüler yağdırdı!

“Evet, tavsiye ederim, biliyorsun. Yaratıcılık – özellikle BLACKPINK’i bilmiyorsanız – bu onları tanımanın harika bir yolu gibi. Harikalar, onları seviyorum. Çok yetenekliler ve çok havalılar, çok iyi ve normaller diliyorum.”

– Dylan O’Brien

BLACKPINK: Light Up The Sky’ın onun için en unutulmaz kısmının eğitim görüntüleri olduğunu paylaştı. Jennie altı yıl, Jisoo ve Lisa beş, Rosé dört yıl eğitim aldı.

“Ve eğitime giren şey de, üzgünüm bu başka bir şey. Eğitimlerine harcadıkları saatler, yıllarca bu kadar çok çalıştıkları inanılmaz.”

– Dylan O’Brien

Lisa’ya içten bir mesaj vererek bitirdi!

Yani evet, inanılmaz. Lisa, bana e-posta gönder lütfen! Sadece senin bir fotoğrafını çekmek istiyorum.

– Dylan O’Brien

Aşağıdaki videonun tamamına göz atın!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu