K-Pop
Trend

Moon Soo-jin Yeni Şarkısı ‘The Moon (Feat. Taeil of NCT)’ İçin Tanıtım Fotoğrafları + Teaser Yayınlandı

Million Market, 7 Nisan’da SNS (Sosyal Medya) aracılığıyle Moon Soo-jin’in yeni ‘teklisi ‘The Moon (Feat. Taeil of NCT)’nin 3. tanıtım fotoğrafını yayınladı.

Yayınlanan fotoğraf Moon Su-jin kameraya odaklanıyor. Gizemli ve rüya gibi bir atmosfer yayan tanıtım fotoğrafı ‘The Moon’ şarkısına olan merakını daha da arttırdı.

Bununla birlikte, şarkının yapımına katılan NCT’den Taeil’in iki karesi yayınlandı ve dikkatleri üzerine çekti. Moon Soo-jin ve Tae-il kameraya uzaktan bakıyorlar. İnce bir karizma yayan Moon Soo-jin ve Tae-il’in ortaya çıkışı, farklı bir işbirliği için beklentileri de artırdı.

Moon Soo-jin’in yeni şarkısı ‘The Moon’, geçen yıl Ekim ayında yayınlanan teklisi ‘Walk İn The Night Feat. Zion.T’den yaklaşık altı ay sonra piyasaya sürülüyor. Özellikle bu yeni şarkının piyasaya sürülmesiyle birlikte hayranlar, yeni bir hareketin başlayacapını tahmin ediyorlar.

Moon Soo-jin’in yeni Teklisi ‘The Moon (Feat. Taeil of NCT)’, 11 Nisan Kore saatiyle 18.00 (Türkiyede öğlen 12)’de çeşitli müzik sitelerinde yayınlanacak.

Million Market tarafından önceden yayınlanmış ‘The Moon (Feat. Taeil of NCT)’ şarkısının tanıtım videoları;

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu