K-MagazinNetizen

(G) I-DLE üyesi Minnie’nin kardeşi, Soojin’i desteklemek için bir tweet attıktan sonra tepki aldı

İdol grup üyelerinin okul zorbalığının failleri olarak tanımlandığı çok sayıda örnek olduğu için şu an K-Pop endüstrisinde büyük bir kargaşa yaşanıyor.

Bu tartışmalar arasında, (G) I-DLE’den Soojin, reşit olmayan yaşta sigara kullandığını itiraf ettiği ancak diğer tüm iddiaları reddettiği bir bildiri yayınladığı için dikkati en çok üzerine çeken isim.

Çeşitli çevrimiçi topluluklarda bu konu ile alakalı birçok tartışma yapıldı. Tartışma ortaya çıktıktan sonra, (G) I-DLE üyesi Minnie’nin ağabeyi Soojin’i destekleyen bir tweet bıraktı. Netizenlerden Soojin’i desteklemesini istedi ve onu destekleyerek, “Söylentileri ve sahte haberleri görmezden gelin” dedi.

Tweet, genç idol üyesini desteklemek için iyi niyetle bırakılmış olsa da, çok fazla tepkiye sebep oldu. Bu nedenle, Minnie’nin kardeşi tweet’i hızla sildi. Yine de, birçok netizen onun paylaşımını yakaladı ve çeşitli çevrimiçi topluluklarda paylaştı.

Koreli netizenler, bu tweet’in paylaşıldığı topluluklardan birinde bir araya geldi ve yorumladı, “Bu akıllıca değil,” “Minnie sessiz kalıyor, ama kardeşi telaş yapıyor” “Göndermeden önce biraz düşünmesi gerekirdi,” “Adamım, sessiz kalmalıydı” ” nasıl hissettiğini biliyorum, ancak mevcut durumda bu yardımcı olmuyor, “” Bu gruba iftira getirmenin başka bir yolu, “” Bu nedir “,” Ateşin üzerine gaz döküyor “ve” Şimdi Minnie bu yüzden kötü niyetli yorumlar alıyor. “

Yorumlarında bulundular.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu