K-MagazinK-Pop

Big Hit Labels ve Universal Music Group ortak yeni bir erkek grubu kurmayı planlıyor

Big Hit Labels, Universal Music Group ile ortaklaşa yeni bir erkek grubu kuracaklarını duyurdu.

Big Hit Entertainment, 17 Şubat’ta dijital canlı yayın platformu VenewLive’da canlı olarak yayınlanan Big Hit Labels ve Universal Music Group’un ortak sunum etkinliğinde Universal Music Group ile ortak projesini resmen duyurdu.

Universal Music Group’un başkanı ve CEO’su Sir Lucian Grange, “Universal Music Group ve Big Hit, küresel sanatçı projesini sergilemek için bir ortak girişim kuracağız” dedi. Ayrıca Universal Music Group bünyesindeki sanatçıların Big Hit Entertainment’ın medya platformlarına katılacağından da bahsetti, bu nedenle Taylor Swift, Drake, Billie Eilish, Ariana Grande ve daha fazlasını Weverse gibi platformlarda görebileceksiniz.

Big Hit Entertainment’ın başkanı ve CEO’su Bang Si Hyuk, “Universal Music Group ile bir ortak girişim kurmak ve çeşitli küresel projeler yürütmek bizim için bir onurdur. Universal Music Group’un etkisi ve dünya müzik piyasasında biriken uzmanlığı Big Hit Entertainment’ın öncü fikirleri ve yeniliği ile birleştiğinde, daha önce hayal bile edilemeyen başarıları mümkün kılacak. ” dedi.

Tanıtım etkinliği sırasında Big Hit Entertainment’ın Global CEO’su Lenzo Yoon, küresel sanatçı projesini açıklamaya devam etti. “Big Hit ve UMG’nin birlikte geleceği düşüncesiyle son derece heyecanlıyım. Küresel sahne için UMG ile ortaklaşa yeni bir erkek grubu başlatmayı planlıyoruz. Üyeleri global bir düzenleyerek seçeceğiz. seçmeler. “

Tanıtım etkinliği sırasında Big Hit Entertainment’ın Global CEO’su Lenzo Yoon, küresel sanatçı projesini açıklamaya şu sözlerle devam etti. “Big Hit ve UMG’nin birlikte çalışacağı için çok heyecanlıyım. Küresel sahne için UMG ile ortaklaşa yeni bir erkek grubu başlatmayı planlıyoruz. Üyeleri global seçme bir düzenleyerek seçeceğiz. ” dedi.

https://youtu.be/nTjKAJDa9EU

Yukarıdan açıklamayı izleyebilirsiniz. Açıklanan bu proje sizi de heyecanlandırıyor mu? Yorumlarda bizimle paylaşabilirsin.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu