K-LİSTE

Herkesin dikkatini çeken 5 K-Pop idolü yedek dansçıları

Yedek dansçılar, K-Pop sanatçılarının daha da göz alıcı sahne performansları yaratmalarına yardımcı oluyor. Rolleri K-Pop sanatçılarını desteklemek olduğu için, nadiren dikkat çekiyorlar. Bununla birlikte, çarpıcı görselleri ve daha da etkileyici dans becerileriyle, birkaç yedek dansçı K-Pop hayranlarının dikkatini çekiyor. Size en çok dikkat çeken yedek dansçıları listeledik.

1. No : Ze

No : Ze, Way B dans ekibinin bir üyesi ve EXO’dan Kai’nin “Mmmh” şarkısının ünlü dansçısı. Muhteşem görselleri ve üstün becerileriyle anında hayranların dikkatini çekti. Instagram’da neredeyse 670 bin takipçisi var!

2. Kim Ji Hyang

Kim Ji Hyang, Kang Daniel, Rain, Somi ve SHINee’den Taemin dahil birçok sanatçıyla çalıştı. Ancak son zamanlarda, EXO Baekhyun’un “Candy” müzik videosunda ve sahnelerinde yer almasıyla popülerlik kazandı.

3. Yu Seul Ki

Red Velvet ve Jessi gibi en iyi sanatçılarla çalışan yedek dansçı Yu Seul Ki, güzelliği ve yeteneği nedeniyle hayranlarından sevgi topluyor. Instagram’da sadık bir takipçisi var ve hayranlar onun bir K-Pop idolü olabileceğini bile düşünüyor!

4. Joo Yu Ri

Sunmi’nin “Gashina” şarkısı etkili bir koreografiye sahip ikonik bir şarkı. Sunmi, koreografinin cinsiyet değiştirilmiş bir versiyonunu gerçekleştirdiğinde, yedek dansçı Joo Yu Ri etkileyici becerileriyle anında popülerlik kazandı.

5. Jeong Seon Min

“SOMI” “Birthday” şarkısını yayınladığında hayranları onun yedek dansçılarından birini hemen fark etti. Jeong Seon Min, Red Velvet ve Friend gibi en iyi sanatçılar için sadece çarpıcı bir yedek dansçı değil, aynı zamanda bağımsız bir modeldir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu