K-Pop
Trend

Stray Kids Bang Chan, Takım Liderinin Ağırlığı

Titrek ekibi sağlamlaştıran Stray Kids ‘Bang Chan liderliği yine dikkatleri üzerine çekiyor.

“Kingdom: Legendary War” Stray Kids’in ilk bölümü yüz yüze Mnet YouTube’da yayınlandı.

Stray Kids ve Bang Chan’ın sahnedeki liderliğinin hazırlık süreci yine göze çarptı. İlk yüz yüze performansın öncesinde Bang Chan, “Krallık’ta büyük bir etki bırakmak istiyorum” dedi. Kararlılığını “Her şeyi bir arada yapmaya kararlıydım” dedi.

Kısa süre sonra yüz yüze tören geldi, ancak üyeler sahneye çıkıncaya kadar gerginlik içindeydi. Özellikle üst düzey koreografisi yüksek olan Felix korkusunu dile getirerek, “Hata yapıp yapmayacağım konusunda endişeliydim, bu yüzden unutabilirim.” dedi.

Sahne başında bir çok radikal hareket ve hareketler yaşayan Felix, provalarda sanki gerginmiş gibi hatalar yaparak üyeleri endişelendiriyordu. Felix’le de karşılaşan Han, “Yaralanmaya hazırım, ama ‘Felix yaralanırsa’ diye endişeliydim, çünkü çok fazla üst düzey koreografi yaptı,” dedi.

Endişelenen tüm üyeleri yakalayan lider Bang Chan’dı. Bang Chan üyelere “Çok fazla düşünmeyin” dedi. Üyelerin üzerindeki yükü hafifleterek, “Bunu bugün yapabilirsiniz” dedi.Özellikle aynı Avustralya’dan Felix ile İngilizce konuştu ve ona güven veriyor.

Bang Chan, “Çocukların çok düşünceleri var gibi” dedi. Yine de çok çalıştım ve yaptığım şeyi yapıp zevk alabilmek umuduyla bunu organize ettim “dedi.

Sahnenin hemen öncesine kadar birbirleri için sıkı çalışan Stray Kids, sahnede en iyi sonuçları verdi. Gösteriyi izleyen diğer üyeler “Bu bir alkış turu” dedi. “Çok havalı” dedi, “Bunu nasıl yaparsın?” ve Stray Kids’in performansını övdü. Stray Kids de performansın ardından birbirlerini överek memnuniyet gösterdi.

Stray Kids’in tutkusu ve çabası sonuçlara yansıdı. Yayının ardından yayınlanan Stray Kids’in 100 saniyelik performansına sahip tam sürüm video ve yayın klibi, büyük izlemeler aldı. Özellikle videonun tam sürümü en hızlı 5 milyon görüntülemeyi aştı ve 9 milyon görüntülemeyi geçmek üzere.

Hazırlık sürecinde sorunlar yaşayan ve ekip üyeleri endişelendiğinde merkezi sımsıkı tutan Bang Chan, ağır bir varlık hissetti. Stray Kids’in Bang Chan ile tam teşekküllü bir yarışmada göstereceği şeyle ilgili beklentiler yüksek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu