K-Magazin
Trend

“Aşıklar ortak bir aşk savaşıdır” … Seo Ye-ji ve Kim Jung-hyun → Akademik kayıtların sahte olduğu ve kötüye kullanıldığı iddialarının reddedilmesi

Oyuncu Seo Ye-ji, etrafındaki tartışmayı yalanladı.

Seo Ye-ji’nin ajansı Gold Medalist 13’ünde resmi bir pozisyonda yaptığı açıklamada, “Kim Jung-hyun ile yapılan onay sonucunda, drama ile ilgili tartışmanın Seo Ye-ji’den kaynaklanmadığı doğrulandı ve “konumunu ifade etme niyeti” Ayrıca “Memories of Tomorrow” filminin basın önizlemesinde bulunmadığı için özür diledi.

Ajans, “Dramanın ana aktörünün, birinin sözlerine göre kendi özgür iradesi olmadan yaptığı gibi davrandığını genel anlamda anlamak zor.” Dedi. Bir aktörün iradesi olmadan oyunculuk ve filme devam etmesi neredeyse imkansızdır.

“Açık bir sohbette değil, ama Kim Jung-hyun’un başka bir diziyi çeken Seo Ye-ji’den bir öpücük sahnesi çekmemesini de istediği bir konuşma vardı, ancak Seo Ye-ji ayrıca sevgililer arasında kıskanç sohbetler yaptı. “Öyleyse sen de yapmazsın” gibi başkalarıyla tensellik. “Bu, sektörün sevgilisi olan aktörler ve aktrisler arasında ortak bir aşk savaşı” diye açıkladı.

“Ancak aşıklar arasındaki aşk kavgası haricinde tüm oyuncular filme normal şekilde devam ediyor. Kim Jung-hyun, başka kaçınılmaz kişisel durumların da olması gerektiğine inanıyor. Ayrıca, bildirilen kısım, kişiler arasında ifşa edilmemesi gereken konuşmalardır. , bu yüzden büyük bir yanlış anlamaya neden olduklarını düşünüyorum çünkü onları sevgililer arasında çok özel konuşmalar olarak görmediler.Sonuç olarak, birçok insanın ilişki konularında olgunlaşmamış duygularım için endişelenmesine neden olduğum için çok üzgünüm.

Ajans ayrıca, Seo Ye-ji’nin akademik geçmişi ve okuldaki şiddet tartışmaları hakkındaki görüşünü de ifade etti. Ajans, Seo Ye-ji’nin akademik geçmişiyle ilgili olarak, “Seo Ye-ji, İspanya Madrid’deki Madrid merkezli ‘Madrid Complutense Üniversitesi’ne kabul edilmeye hazırlandı, ancak o zamandan beri, faaliyetlerine başladığı için normal bir şekilde üniversiteye gitmedi.” “Size bunun hiç de doğru olmadığını söylüyorum,” dedi okuldaki şiddet iddiaları hakkında.

Dispatch 12’sinde daha önce, Kim Jung-hyun’un MBC draması “Time” ı çekerken Seo Ye-ji’nin talimatında kahraman Seo-hyun ile olan tüm aşk sahnelerini reddettiğini bildirdi. Aynı zamanda ikilinin paylaştığı kısa mesajlar da yayınlandı. Kısa mesajda Seo Ye-ji, Kim Jung-hyun’a, “Kim Taek-ki. Tüm derisini çıkar.” Ne olursa olsun, sert yap. “Onu iyi değiştirin. Denizcilik yok.” “Romantizm olmadan iyi değiştirin.” Kim Jung-hyun, “Kadın personele merhaba demedim. Sadece yönetmen Jang’dan (Junho) tüm romantizmi ortadan kaldırmasını istedim.” Dedi. Mantıklı bir şekilde, Seo Ye-ji’nin isteğini yerine getirdi.

Buna ek olarak, Seo Ye-ji’nin okul şiddeti iddiaları son zamanlarda çevrimiçi topluluğun yüzeyinde ortaya çıktı ve netizenler geçmişte Seo Ye-ji’den okul şiddetine maruz kaldığını iddia etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu