K-Magazin

Yapımcı TANK, OH MY GIRL’den Seunghee’nin Tıbbi Kayıtlarını Kullanarak Gruptan Ayrılması İçin Tehdit Ediyor!

OH MY GIRL’den Seunghee’nin yapımcı ve sanatçı TANK’ın iftira ve tehditlerle karşı karşıya olduğu daha önce medyada duyurulmuştu. Onun hakkında açıkça kötü niyetli bir iz bıraktığını ortaya çıkarmakla kalmadı, aynı zamanda onu depresyon ve intiharla tehdit etti. Daha sonra okul arkadaşlarına benzer şeyler yaptığı ortaya çıktı.

TANK ve Seunghee, ortaokul ve lise son sınıfta tanışıyordular. WM Entertainment, Seunghee’ye iradesini ve vasiyetini içeren bir mesajla ulaştığını ve onu endişeyle aramaya yönelttiğini paylaştı. O andan itibaren, nazik niyetlerini karşılıklı duygularla karıştırmaya devam etti. WM Entertainment, Seunghee’nin onunla teması kesmeye çalıştığında intihar edeceğini açıkladı. Sonunda “Sooni” adlı diss parçasını çıkardı. WM Entertainment, kendisine karşı yasal işlem yapıldığını iddia etti.

Ancak, YouTube kanalına yaptığı son yüklemede, Seunghee ve OH MY GIRL’e bir kez daha tehditler savurmaya başladı.

“Beni dava edemezsin. Beni dava etmek konusunda tamamen yalan söyledin ve sadece bir içerik sertifikası gönderdin. Benden etiketlendiğiniz fotoğrafları kaldırmamı istedi. Bunun için bir ceza davası açmak isterseniz, bir buçuk yılınızı alır. O zaman, kız grubunuzun imajı yalnızca suç işleyenlerin imajı haline gelecektir.” -TANK

TANK, WM Entertainment’ın onu suçladığı için Seunghee’yi takip etmeyi reddetti. Seunghee’nin kendisine ilk yaklaşan ve kendisine çok sayıda video ve fotoğraf gönderirken ona olan aşkını itiraf eden kişi olduğunu iddia etti. TANK, Seunghee’ye yalancı dedi.

Bunu daha da ileriye götüren TANK, Seunghee’yi grubuyla ilgili olarak tehdit etti.

“Bana zaten çok şey söyledin. Gruptan şimdi ayrılmalı ve memleketinize dönmeli ve bir dalkgalbi işi açmalısınız. O zaman belki takımının gitmesine izin veririm. Fazla zamanın kalmadı. Beni dava edemezsin. Beni dava edersen kazanamazsın. Yanımda ruh sağlığı tedavisi için 3 yıllık tıbbi kaydım var.” -TANK

WM Entertainment, yeni tehditlerine henüz yanıt vermedi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu