K-Magazin

Transeksüel Ünlü Harisu, Kadın Olmadığını Söyleyen Nefret Yorumlarına Cevap Verdi

Harisu, Instagram’da aldığı nefret mesajlarına yanıt verdi.

Harisu aldığı DM’lerin ekran görüntüsünü paylaştı ve yanıt olarak şunları yazdı:

“Çok komiksin… Böyle şeylerden zarar görmüyorum. Şimdiye kadar hep güzel olarak çağrıldım ve yaşlandığım zamanda böyle olacak. Ama yaşlandığım zaman bile senden daha güzel olacağım. Benim için endişeleniyorsan, ben yasal olarak bir kadınım bu yüzden bana kadın olmadığımı söyleyerek bir şey kazanmayacaksın. Nereye gidersem gideyim pasaportum ve haklarım bana kadın olduğumu söylüyor. Bunun gibi birkaç kelimeyle sarsılmıyorum, o yüzden kaybol. Benden hoşlanmıyorsanız Instagram’ıma gelmemeniz yeterli. Neden rahatsız ediyorsunuz? Çok mu yalnızsınız? Beni bu kadar çok seviyor musunuz?”

Harisu’ya gelen DM’de şunlar yazıyor: İğrenç bir insansın, ölmen gerekiyor neden erkekten kadına dönmenin normal bir şey olduğunu sanıyorsun öyle değil çünkü. Acınacak bir insansın ne cürretle tanrının seni yarattığı biçimi değiştiriyorsun, çok çirkinsin, öl o*** öl.

Bize sorarsanız gerçekten üzücü bir durum. Herkes birbirinin kişisel yönelimlerine, inançlarına ve hayatlarına saygı duymayı öğrenmeli ancak bu şekilde dünya güzel bir yer olabilir.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu