MV

NU’EST, Romanticize için 1. Video Tanıtımını yayınladı ;”İlk Teaser ama Güçlü Etki”

“NU’EST” yoğun görselleriyle geri dönüş heyecanını artırdı.

Pledis Entertainment ilk olarak 15 Nsan’da resmi sosyal medya hesabında NU’EST’in ikinci tam uzunluktaki albümü “Romanticize”in başlık şarkısı “INSIDE OUT” için bir müzik videosu fragmanı yayınladı.

Olağanüstü görsel güzelliği ile göz doldurdu. Her şeyden önce, Min-hyun’un antik bir şekilde bilardo oynamasıyla başladı. Beakho dev bir sıva işine dalmıştı.

Ren, oturma odasında tek başına acı çekerek kalıyor. Gizemli alanda karizma yayan JR ve Aaron üyelerin yüzlerini hızla geçti. Üyelerin çeşitli hikayelerini ve mükemmel görsellerini içeriyor.

Özellikle NU’EST üyelerinin duygusal performansları teaser’a eklendi. Özgür bir ifadeden sert bir öfkeye, kederli bir gözyaşına kadar gerilim doruğa ulaştı. ‘Inside Out’ şarkılarından bazıları havayı ikiye katladı.

‘Inside Out’ yedi evlik bir şarkıdır. Şarkı, karmaşık duyguların hareketini hassas bir şekilde tasvir eden NU’EST’in vokal ve sözlerinin birleşiminden oluşuyor. JR, şarkı sözlerinin yazılmasına ve Baekho’nun şarkı yazımına katıldı.

Bu arada NU’EST, ikinci tam uzunluktaki albümü “Romanticize”ı 19:00’da (Türkiye’de Saat 13.00) çeşitli çevrimiçi müzik siteleri aracılığıyla yayınlayacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu