K-LİSTE

Balık Etli Kadınlardan Hoşlandığını Söyleyen 5 Koreli Yıldız

Kore güzellik standardı genellikle kadınların zayıf olması gerektiğini söylese de, bu güzel olmak için şart değil. Bu beş erkek yıldız, çok zayıf olan kızlara göre balık etli kadınları tercih ettiklerini belirtmişler. İşte Balık Etli Kadınlardan Hoşlandığını Söyleyen 5 Koreli Yıldız.

1. Joo Won

Joo Won, 2010’da Entertainment Weekly’de yer aldı ve zayıf kızlardan çok göbeği biraz daha fazla olan kadınları tercih ettiğini açıkladı.

2. Jang Ki Yong

Jang Ki Young, 2017’de yaptığı bir röportajda seviği kadın tarzını açıkladı.Çok yemek yiyen ve tombul kadınlardan hoşlandığını söyledi. Görüşme sırasında uzun süredir bunun ideal tipi olduğunu ve değişmediğini ortaya koydu.

3. BTS’den Jin

Lee Kuk Ju’ya göre, BTS üyesi Jin’in ideal tipi balık etli kadınlar!

4. Ju Ji Hoon

Ju Ji Hoon, balık etli kadınları tercih eden başka bir aktör. İlk günlerinde, uzun boylu sıska kızlara göre parlak kişiliklere sahip balık etli, minyon kızları tercih ettiğini açıkladı. Ayrıca kedi benzeri kadınlardan hoşlandığını ve bunun büyük olasılıkla bir kızın göz şeklini ifade ettiğini söyledi.

5. Choi Jin Hyuk

Choi Jin Hyuk, 2014’te Happy Together’a çıkarken, çok zayıf kadınlardan hoşlanmadığını ve tombul kadınları tercih ettiğini açıkladı. Tatlı ve tombul insanları sevdiğini söylemeye devam etti.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu