K-LİSTE

Kore’de 1 Dolarlık Bir Takı Takıp Sattıran 3 Ünlü

Trendi ünlü bir aktris başlattı.

Ünlüler genellikle binlerce dolar değerinde mücevher takarken görülebilir. Benzersiz bir değişiklikle, Japon doları mağazası Daiso’dan bir mücevher seti, birkaç ünlü kadın ünlünün bunları taktığını gördükten sonra büyük talep gördü.

Belirli bir sırayla, işte buna neden olan üç aktris ve şarkıcı.

1. Han So Hee

Aktris Han So Hee doğum gününü şık bir şekilde kutladı. Elinde taze bir buket çiçek taşırken, dökümlü bir elbise içinde göz kamaştırıcı görünüyordu. Netizenler, küpelerindeki ve kolyesindeki devasa kırmızı taşları hemen fark etti.

Lüks bir mücevher markasından değil, Daiso’nun “Prenses Kolye ve Küpe Seti”nden olduğunu öğrenince şaşırdılar. En iyi kısım? Sadece 1.000 KRW (13,74 TL) tutarındadır!

Uygun fiyat etiketine rağmen, Han So Hee bir milyon dolara mal gibi görünmesini sağladı.

2. Girls’ Generation’s Taeyeon

Kısa bir süre sonra, “INVU” şarkıcısı Taeyeon, Amazing Saturday’in bir bölümünde aynı çizgiden farklı bir tasarım giyerken görüldü.

O gün amacı kraliyet ailesi gibi görünmekti ve başardı!

Hem kırmızı hem de pembe taşları karıştırdı ve eşleştirdi. 3.000 KRW (41,21 TL) biraz daha pahalı olmasının nedeni, bir taç eklenmesi olabilir. Yine de birçok kişi için ulaşılabilir bir fiyat.

3. Kim Ha Neul

Son fakat kesinlikle en az değil, 18 Yine aktris Kim Ha Neul da Daiso’nun prenses setinin hayranı. Han So Hee’ye benzer şekilde, doğum günü kutlaması için onu giymeyi seçti.

Gençliğini ve kadınlığını vurguladığı için kesinlikle doğru karardı!

Şu anda, Kore’deki tüm Daiso mağazalarında, bilinen bir stok yenileme tarihi olmayan mücevher setleri tamamen tükenmiş durumda. Bu ünlüler, bir eşyanın güzel görünmek için bir kola ve bir bacağa mal olması gerekmediğini kanıtladı!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu