K-LİSTE

Netizenler Bir İdolün Ne Zaman Sevgili Olduğunu Bildiklerini Gösteren 6 Açık İşaretin Listesini Derlediler

Hayranlar bir şeylerin ters gittiğini anlayabilir!
K-Pop yıldızları ne zaman flört skandallarına karışsa, “baştan beri bildiklerini” iddia eden bazı hayranlar vardır. İdoller flört durumlarını gizli tutmak için ellerinden gelenin en iyisini yapsalar da hayranları “kandırmayı” her zaman başaramazlar. İşte netizenler tarafından derlenen, favori K-Pop yıldızlarıyla bir şeyler olduğunda nasıl anladıklarına dair bir liste.

1. Çok Fazla Detay

Netizenler, bir idolün “ideal tipi”nin “iyi biri” veya “yakışıklı biri” gibi belirsiz yönlerden “görünüşü şu ya da bu özelliğe sahip biri” veya “kişiliği bu olan biri” gibi süper ayrıntılara kayması durumunda hemfikir. ve bu”, neredeyse her zaman yapım aşamasında olan bir flört skandalı. İlişkileri ortaya çıkan çoğu K-Pop idolü için, haberlerle yeniden ortaya çıkan son “ideal tip” röportajları genellikle tam olarak erkek arkadaşlarını/kız arkadaşlarını tanımlamaya uyuyor.

2. Yardımcı Olmaya

Netizenler ayrıca bir idolün gizli bir ilişki içinde olduğu ve ideal tipi hakkında röportaj yaptığı ve grup arkadaşlarının ona gülmeye devam ettiği zaman da hemfikir, bu güçlü bir işaret. Çünkü grup üyeleri muhtemelen ilişkiyi biliyorlar ve bu rahatsız edici röportajdan geçmek zorunda oldukları için idolle dalga geçmek istiyorlar!

3. Kişilik Değişimleri

İdol “aegyo”dan nefret etmesiyle veya sosyal medyada çok sık aktif olmamasıyla tanınırsa, ancak bunların hepsi bir gecede tersine dönerse, netizenler idolün flört durumundaki bir değişiklikten şüphelenir. Örneğin, netizenler, geçmişte çok fazla aksesuar takmayı sevmeyen bir idolün tek bir bilekliği tekrar tekrar takmaya devam etmesi veya genellikle parlak renkli kıyafetleri sevmeyen bir idolün aynı şekilde spor yapmasına dikkat çeker.

4. Olağandışı Manzaralar

Netizenlere göre, gizli ilişkilerdeki K-Pop idolleri, o bölgede herhangi bir resmi program olmadığında çok rastgele ama belirli bir mahallede görülmeye başlayacak. Bunun nedeninin o bölgede yaşayan ve/veya çalışan özel biriyle takıldığı düşünülüyor.

5. Garip Davranışlar

Netizenler, özellikle müzik şovlarında, provalarda veya ödül performanslarında, davranışları belirgin şekilde garip bir şekilde değiştiğinde bir idolün flört ettiğinden şüpheleniyor. Belirli bir K-Pop grubu üyesi, herkesin tepki verdiği ve eğlendiği bir zamanda donmuş gibi görünüyorsa, netizenler kimin sahnede olduğunu kontrol etmenizi tavsiye ediyor. Muhtemelen, o idol sadece mümkün olduğunca doğal davranmaya çalışıyor – ama korkunç bir şekilde başarısız oluyor – sadece gerekenden çok daha fazlasını vermek için.

6. İçgüdüler

Bazı hardcore hayranlar, nihai önyargılarıyla bir şeyler değiştiğinde “sadece bildiklerini” itiraf ettiler. Bu süper sadık hayranlar, en sevdikleri K-Pop idollerini yıllardır yakından izledikleri için, neredeyse görünmez ipuçlarını yakalayabilir ve idolün ne zaman aşık olduğunu anlayabilirler.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu