K-PopTanıtım/ Öngösterim

KNK Grup Tanıtımı-Hakkında Bilmeniz Gereken Her Şey

KNK(크나큰)  2016 yılında kurulmuş bir Güney Koreli erkek grubudur. müzikleriyle K-pop’un kapısı ” 29 Şubat 2016’da çaldılar ilk gösterilerini yaptılar ve 3 Mart 2016’da Knock adlı ilk single albümlerini resmen yayınladılar .  5 kişilik olarak çıkış yapan KNK şu anda Inseong, Jihun ve Dongwon olmak üzere üç üyeden oluşuyor. Youjin 10 Eylül 2018’de gruptan ayrıldı, Seoham 30 Eylül 2021’de gruptan ayrıldı ve Heejun 13 Ocak 2022’de gruptan ayrıldı. Grup isminin anlamı: K-pop kNocK yani K-pop’un kapısını müzikleriyle çalıyorlar anlamına geliyor.

Çıkış Öncesi:

Beş KNK üyesi de YNB Entertainment’a katılmadan önce farklı şirketlerde stajyerdi. Ortalama beş yıllık uzun bir eğitimden geçtiler Stajyer olarak üyeler şirket arkadaşları Bestie’nin müzik videolarında yer aldı . Ayrıca kız grubu için yedek dansçılar olarak performans sergilediler.

15 Aralık 2015’te KNK’nın resmi YouTube kanalına bir teaser videosu yüklendi.

 Ertesi gün, grubun 2015 SBS Ödülleri Festivali’nde (SAF) Noel , Bestie ve Almeng ile birlikte sahne alacağı açıklandı  26 Aralık’ta KNK, ilk kez SAF’ta ilk kez halka açık sahne aldı ve burada ilk single albümlerindeki iki şarkıyı seslendirdiler.

 30 Aralık’ta grubun ilk realite şovu My Keunakeun Television , Naver TV Cast’ta prömiyer yaptı

26 Şubat 2016’da KNK’nın ilk single’ı “Knock”un müzik videosu için teaser yayınlandı.

 Şarkı, BoA’nın ” Atlantis Princess “, Lee Soo Young’un “Whistle to Me” ve daha fazlasını besteleyen Hwang Seong-je liderliğindeki ButterFly yapım ekibi tarafından bestelenirken , rap kısmı Youjin tarafından yazıldı. Ayrıca, koreografileri Prepix’ten Ha Woo-shin tarafından yönetildi ve müzik videosu Lee Ki-baek tarafından yönetildi. Üç gün sonra grup Gangnam Bölgesi , Seul’deki Ilchi Art Hall’da “Knock” ve ““Love in the Ice” ve Kim Kwang Seok’un “On the Street” sergilediler.  1 Mart’ta KNK , grubun bir televizyon müzik programında ilk performansı olan The Show’da ilk çıkışını yaptı.

 “Knock” için tek albümleri ve müzik videosu resmi olarak 3 Mart’ta yayınlandı. 

YNB Entertainment , 8 Ocak 2016’da KNK dahil olmak üzere şirketin sanatçıları için resmi Naver V uygulama kanalını açtı.  Şubat ayının ilk gününden itibaren KNK, Naver V uygulaması aracılığıyla neredeyse her gün için gerçek zamanlı yayınlar yaptı. Yaklaşan ilk çıkışları için geri sayım başladı. Çocuklar günlük provalarını ve hazırlıklarını, albüm kapağı fotoğraf çekimlerini ve ilk müzik videolarının çekimlerini gösterdiler.  22 Şubat’ta şirket,SNS aracılığıyla grubun 3 Mart 2016’da ilk single albümleriyle çıkış yapacağını duyurdu.  23-26 Şubat’ta grup birkaç üniversitenin birinci sınıf oryantasyonlarında sahne aldı. 

Grup ilk programlarını Güney Kore dışında yaptı ve ilk single’ları “Knock”u 15 Nisan’da Makao’daki 20. Çin Müzik Ödülleri’nde seslendirdi. 

KNK ilk dijital single’ı “I Remember”ı 16 Mayıs’ta yayınladı. Orta tempolu R&B parçası, Beast’in “Good Luck”, “12:30” ve daha fazlasının yapımcılığını da yapan Kim Tae – joo tarafından bestelendi . 

23 Mayıs’ta YNB Entertainment, KNK’nin resmi SNS kanalları aracılığıyla Awake adlı ilk albüm ile grubun geri dönüşünü duyurdu. Albüm için bir grup resmi teaser ve bireysel fotoğraflar sırasıyla 24 ve 25 Mayıs’ta açıklandı.  Awake ve başlık parçası “Back Again”in müzik videosu 2 Haziran öğle saatlerinde yayınlandı.

Tüm parçaların yapımcılığını Kim Tae-joo yaptı. Ev tempolu dans parçası “Back Again”in koreografisi Prepix’ten Ha Woo-shin tarafından düzenlenirken, albümün ilk parçası “Gone”un koreografisi ise KNK lideri Jihun tarafından düzenlendi. Dünya Albümleri listesinde ve grup, Billboard tarafından 2016’nın ilk yarısındaki en umut verici K-pop çıkışlarından biri olarak tanındı .

7 Kasım’da KNK’nın Remain adlı ikinci albümleri ile geri dönüşü resmi SNS kanalları aracılığıyla duyuruldu. Şarkı listesi de 10’unda yayınlandı

“Goodbye” ve “Tonight” şarkılarının Youjin ve Heejun tarafından bestelenip yazılmış.  15 Kasım’da “U” başlıklı başlık parçasının müzik videosu teaser’ı yayınlandı, ancak ertesi gün ajansın kalite sorunları nedeniyle müzik videosunu elden çıkarmaya karar verdiği açıklandı. Bir temsilci, tekrar filme alma planlarının olmadığını belirtti.  Stay 17 Kasım’da yayınlandı ve KNK, aynı gün TVXQ’nun “Love in the Ice”

ve yeni şarkıları “I Know” ve “U” performanslarını sergiledikleri Naver V Live aracılığıyla canlı geri dönüşlerini gerçekleştirdi.  21 Aralık’ta KNK, Billboard’un ” 2016’nın En İyi 10 Yeni K-Pop Grubu” listesine dahil edildi. 

Mart 2017’de KNK, ilk solo konserlerini ve Asya turunun ilk durağını duyurdu. The F1rst Step adlı iki günlük kapalı gişe konser , 8-9 Nisan tarihlerinde Seul’deki Shinhan Card Fan Square Canlı Salonu’nda yapıldı. Ardından Osaka, Tokyo ve Taipei’deki konserler geldi. 

12 Mayıs’ta KNK, grubun ikinci single albümü Gravity’nin tanıtım planı posterini yayınlayarak yılın ilk geri dönüşünü duyurdu.

 “Sun, Moon, Star” “Think About You” ve “Love You” başlıklı çıkış single’ını içeriyor.

çıkış single’ının koreografisinin KNK lideri Jihun tarafından düzenlendiği ortaya çıktı.  “Sun, Moon, Star”ın müzik video teaser’ı 22 Mayıs’ta yayınlandı.

Tekli albümün resmi olarak yayınlanmasından önce KNK, The Show’un 23 Mayıs bölümünde ve Show Champion’da 24. bölümünde çıkış single’ını seslendirdi 

Albüm, ana single’ın müzik videosu ile birlikte 25’inde yayınlandı. Ayrıca çeşitli müzik sitelerinde dijital indirme olarak yayınlandı.  7 Temmuz’da KNK , Gravity , Completed başlıklı Gravity’nin yeniden yayınlanmasıyla başka bir promosyon turunu onayladı .  12-13 Temmuz’da, üyelerin bireysel video teaser’ları yayınlandı, “Rain” başlıklı başlık parçasının müzik video teaser’ı ise 14’ünde yüklendi.

  Albüm, “Rain” müzik videosu ile birlikte 20 Temmuz’da yayınlandı. KNK aynı gün M Countdown’da geri dönüş sahnesini de gerçekleştirdi. 

Ağustos ayında, KNK, sırasıyla Albümleri Awake ve Remain’den daha önce yayınladıkları iki başlık şarkısından oluşan “U / Back Again” adlı single ile Ekim ayında Japonya çıkışını yapacağını doğruladı. 

29 Eylül’de grubun JTBC ve YG Entertainment’ın Mix Nine adlı hayatta kalma şovuna katıldığı açıklandı . KNK’nın ajansı, Mix Nine yapımcılarından bir teklif aldıklarını duyurmak için hayran kafesine bir açıklama yaptı ve ajans ve grup tarafından uzun bir süre düşünülüp tartışıldıktan sonra, tüm üyelerin yayında görünmesine karar verildi. göstermek. Üç üye – Park Seung-jun, Jeong In-seong ve Oh Hee-jun seçmeleri geçti ve diğer yarışmacılarla yarıştı, ancak daha sonra elendi ve finale kalamadı. 

19 Nisan 2018’de YNB Entertainment, KNK üyesi Kim Youjin’e panik bozukluğu teşhisi konduğunu ve bunun sonucunda KNK, Youjin iyileşmeye odaklanırken geçici olarak 4 üyeli bir grup olarak tanıtım yapmaya devam edeceğini duyurdu. 

28 Nisan 2018’de YNB Entertainment resmi fancafe’de üyeler Kim Jihun, Jeong Inseong ve Oh Heejun’un aynı gün saat 18.00’de “한 끗 차이” başlıklı dijital bir single yayınlayacaklarını duyurdu. 

10 Eylül 2018’de KNK üyeleri, YNB Entertainment ile olan sözleşmelerini resmen feshetti, ancak panik bozukluğu nedeniyle gruptan ayrılan Kim Youjin dışında bir grup olarak birlikte kalmaya karar verdiler.  Bir yetkili, üyelerin ayrılma nedenlerinin bir parçası olarak YNB Entertainment içindeki uzun vadeli yönetim sorunlarını gösterdi.

28 Ekim 2018’de Üye Park Seungjun, ailesinin Park Gyeongbok’a dönmesine karşı çıkması üzerine adını Park Seoham olarak değiştirdiğini duyurdu. 

19 Aralık 2018’de bir KNK temsilcisi, grubun yeni bir üye olan Lee Dongwon ile geri döneceğini ve 5 üyeli bir grup olarak promosyon yapacağını doğruladı. 

20 Aralık 2018’de MyMusicTaste, KNK’nin ABD turuna çıkacağını duyurdu. Tur, 24 Şubat – 3 Mart 2019 tarihleri ​​arasında Los Angeles, Dallas, Chicago ve New York olmak üzere dört şehre seyahat etti. 

7 Ocak 2019’da KNK, Lonely Night’ı yayınladı ve yeni üye Lee Dongwon ile ilk geri dönüşünü yaptı. “Lonely Night” üçüncü single albümlerinin başlık şarkısıdır ve diğer iki şarkı Ne düşünüyorsunuz? ve “Day by Day” içerir. Heejun, başlık parçasının sözlerini birlikte yazdı. Heejun ve Jihun, Day by Day’i birlikte besteledi. 

19 Haziran 2019’da MyMusicTaste, KNK’nin bir Avrupa turuna çıkacağını duyurdu. Tur, 14-25 Ağustos 2019 tarihleri ​​arasında Berlin, Varşova, Londra, Lizbon, Madrid ve Paris olmak üzere altı şehri gezdi. 

15 Temmuz 2019’da KNK, yeni şarkıları “Sunset” ile geri döndü. Parça, dördüncü single albümleri KNK S/S Collection’ın bir parçası ve ayrıca “We Are the One” ve Fade şarkılarını da içeriyor. Icarus’un düşüşünü temsil eden “Sunset” için benzersiz koreografi, Men of the Future (MOTF) tarafından oluşturuldu. 

11 Ağustos 2019’da Inseong, King of Masked Singer adlı varyete programında Astronot olarak göründü.

23 Ekim 2019’da KNK’nin 웬만해선 크나큰을 막을 수 없다 (Not Stop KNK) başlıklı yeni bir kendi ürettiği varyete programı başlatacağı açıklandı. 

17 Eylül 2020’de KNK, üçüncü EP’leri KNK Airline ve başlık şarkısı “Ride” ile geri döndü. 

30 Eylül 2021’de 220 Entertainment, Park Seoham’ın gruptan ayrıldığını duyurdu. 

16 Ekim 2021’de Heejun, dijital single “Night” ile solo çıkışını yaptı. 

13 Ocak 2022’de 220 Entertainment, Oh Heejun’un gruptan ayrıldığını ve Jeong Inseong’un 8 Şubat’ta zorunlu askerlik hizmetine başladığını duyurdu. 

KNK Lightstick:

KNK Üye Tanıtımı

Jihun

Sahne Adı: Jihun (지훈)

Gerçek Adı: Kim Jihun (김지훈)

Pozisyon: Lider, Ana Dansçı, Vokalist, Maknae

Doğum Günü: 20 Şubat 1995

Burç: Balık

Uyruk: Koreli

Boy: 187 cm (6′ 1″)

Ağırlık: 73 kg (160 lbs)

Kan Grubu: A  

Bir ablası var.

Takma adları Maskman ve Kimchi.

Eski bir Nega Network stajyeri.

Bestie’nin “Zzang Christmas” MV’sinde Youjin ve Seungjun ile birlikte yer aldı.

Jihun sadece zombi filmlerini izleyebilir. 
Başka tür bir film izlerse uykuya dalar.

En sevdiği yemek Samgyeopsal

En sevdiği içecek Kahve.
En sevdiği müzik türleri R&B, HipHop ve Ballads.

En sevdiği sanatçılar Jason Derulo ve Chris Brown.

Hobileri dans videoları izlemek, alışveriş yapmak ve futbol oynamaktır.

Alışkanlığı burnuna dokunmak.

Ayakkabı numarası 27 cm.

Boş zamanlarında iyi bir atmosfere sahip bir kafeye gitmek istiyor.

YG Entertainment’ın idol hayatta kalma şovu ‘MIXNINE’a katıldı, ancak seçmeleri geçemedi.

Boys Be Ambitious erkek grubunun bir parçası olarak Seoham, Inseong, Heejun ve Youjin ile birlikte “20th Century Boy and Girl” dramasında küçük bir rol aldı.

– 
Jihun’un İdeal Tipi: “Kendime doğru çekildiğim biri.”

Dongwon

Sahne Adı: Dongwon (동원)

Gerçek Adı: Lee Dong Won (이동원)

Pozisyonu: Rapçi

Doğum Günü: 1 Ocak 1994

Burç: Oğlak

Boy: 185 cm (6’1″)

Ağırlık:  68 kg (149 lbs)

Kan Grubu : B
19 Aralık 2018’de KNK lideri Lee Dong Won’un gelecekteki geri dönüşlerinden başlayarak KNK’ye katılacağını duyurdu.

Diğer dört KNK üyesiyle zaten yakın bir arkadaştı.

Memleketi Daegu.

Bir abisi var.

Ailesiyle konuşurken satoori konuşuyor.

Takma adı Donggu, ona Dongwon’dan çok Donggu derler.

Dongwon eski bir FNC stajyeri.

Balık tutmayı sever ve bu konuda çok ciddidir. 
Bir balık yakalayana kadar kalacak.

Inseong’un balıkçılık hobisinde etkisi oldu.

Korku filmi izleyemiyor.

Sesi yüksek/gülüşü var.

Dongwon ve Heejun yaklaşık 9 yıldır arkadaş

En sevdiği KNK şarkısı ‘Sun, Moon, Star’.

– 
Dongwon’un İdeal Tipi:  Aşktan habersiz biri.

Inseong

Sahne Adı: Inseong (인성)

Gerçek Adı: Jeong Inseong (정인성)

Pozisyonu: Ana Vokalist

Doğum Günü:  1 Temmuz 1994

Burç:  Kanser

Uyruğu: Kore

Boyu: 185 cm (6’1″)

Ağırlık: 71 kg (156 lbs ) 

Kan Grubu: A

 Bir ablası var.

Olumlu bir kişiliğe sahiptir.

Takma adları: Jungsung, Rana

Seungjun ile eski bir Big Hit Entertainment stajyeri.

Daha sonra FNC Entertainment’a taşındı.

2013’te Cheongdam-dong 111 adlı realite şovunda Heejun ile birlikte göründü.

2016’da ‘Let’s Go! 
Dream Time Sezon 2′.

Seungjun ile Bestie’nin “Excuse Me” MV’sinde yer aldı.

En sevdiği sanatçılar Forty, Xia Junsu, Kim Beom Soo ve Na Yoon Kwon.

En sevdiği yemek zencefil dışında her şeydir.

Dudaklarını yalama alışkanlığı var.

Bronz tenli, uzun boylu ve sevimli kızlardan hoşlanıyor.

En sevdiği müzik türleri HipHop, Ballads ve Jazz.

Ayakkabı numarası 27 cm.

Inseong makyajı sever. 


Gerçekten yapmak istediği şeyler paraşütle atlamak ve bir sürü lezzetli yemek yemek.

YG Entertainment’ın idol hayatta kalma şovu ‘MIXNINE’a katıldı, ancak KNK’nın Japon programları için MIXNINE’dan ayrıldı. 
Boys Be Ambitious erkek grubunun bir parçası olarak ’20th Century Boy and Girl’ dramasında Seoham, Jihun, Heejun ve Youjin ile birlikte küçük bir rol aldı.

Inseong, “All Eyes On Me” müzikalinde başrol oyuncusudur.

Inseong, 8 Şubat 2022’de askere gitti.– 
Inseong’un İdeal Tipi : Uzun boylu şirin, bronz tenli ve
İyi kalpli biri.

Eski Üyeler:

Youjin

Sahne Adı: Youjin (유진)

Gerçek Adı: Kim Youjin (김유진)

Pozisyonu: Ana Vokalist

Doğum Günü: 10 Şubat 1993

Burcu: Kova

Uyruğu: Koreli

Boy: 186 cm (6’1″)

Ağırlık: 72 kg (158 lbs)

Kan Grubu: AB
Üç erkek kardeşi var.

İnatçı bir kişiliğe sahiptir.

Takma adları Chopsticks ve Peppero

Eski bir TS Entertainment stajyeri ve BAP üyeleriyle eğitim aldı.

Bestie’nin “Zzang Christmas” MV’sinde grup arkadaşları Jihun ve Seungjun ile birlikte yer aldı.

Bacağını sallama alışkanlığı var.

En sevdiği yemek biftek, pizza ve hamburgerdir.

Sevmediği yiyecekler istiridye (onlara da alerjisi var), yumurta bitkisi ve nilüfer.

En sevdiği içecekler Kola ve Arpa çayıdır.

Hobileri müzik dinlemek ve oyun oynamaktır.

En sevdiği müzik türleri R&B ve HipHop.

En sevdiği film ‘Avatar’.

En sevdiği spor futboldur.

Ayakkabı numarası 27,5 cm.

Birçok ülkeye seyahat etmek ve farklı kültürleri keşfetmek istiyor.

Boys Be Ambitious erkek grubunun bir parçası olarak Seoham, Inseong, Heejun ve Jihun ile birlikte ’20th Century Boy and Girl’ dramasında küçük bir rol aldı.

YG Entertainment’ın idol hayatta kalma şovu ‘MIXNINE’a katıldı, ancak seçmeleri geçemedi.

Panik bozukluğu teşhisi kondu ve KNK o zaman 4 üye olarak promosyon yaptı sonrasında
10 Eylül 2018’de grubun FanCafe’sine gruptan ayrıldığını bildiren bir mektup bıraktı.

Seoham

Sahne Adı: Seoham (서함)

Gerçek Adı: Park Gyeongbok, daha sonra yasal olarak Park Seungjun (박승준) olarak değiştirdi, sonra adını tekrar değiştirdi, bu sefer Park Seoham (박서함)

Pozisyon: Ana Rapçi, Vokalist, Görsel , Grubun Yüzü

Doğum Günü: 28 Ekim 1993

Burcu: Akrep

Uyruğu: Koreli

Boy: 193 cm (6’3″)

Kilo: 70 kg (154 lbs)

Kan Grubu: B

Küçük bir erkek kardeşi var.

Hafif bir kişiliğe sahiptir.

Takma adı Kyungbok.

Seoham’ın doğum adı aslında Park Gyeongbok (büyükbabası tarafından verilmiştir) ama daha küçükken diğer çocuklar tarafından çok alay edildiği için yasal olarak Park Seungjun olarak değiştirdi, sonra adını tekrar değiştirdi, bu sefer Park Seoham ( 박서함).

Grubun en uzun üyesidir.

Eski bir Big Hit Entertainment stajyeri ve BTS üyeleriyle eğitim aldı.

Daha sonra, 19 Şubat 2013’te şirketin 10. Açık Seçmelerinde 2. sırayı kazandıktan sonra GOT7 üyeleriyle birlikte eğitim aldığı JYP Entertainment’a geçti.

Bestie’nin ‘Zzang Christma’ ve ‘Excuse Me’ MV’lerinde yer aldı.

En sevdiği yemek et, özellikle sığır eti.

En sevdiği içecek gazlı içecekler hariç her şeydir.

En sevdiği film ‘The Intern’.

En sevdiği müzik türleri Rock and Dance müziğidir.

Hobileri film ve dizi izlemek, yemek yapmak, müzik dinlemek.

En sevdiği spor bowlingdir.

Seungjun, Pokemon ve Digimon gibi animeleri gerçekten seviyor.

Küçükken Korece öğretmeni olmak istiyordu.

Ayakkabı numarası 28 cm.

Jeju adasına bir geziye çıkmak istiyor.

YG Entertainment’ın idol hayatta kalma şovu ‘MIXNINE’a katıldı. 

Knetz tarafından seçilen MIXNINE’da En İyi 12 Görsel Erkekte 1. oldu.

‘İdol Oyunculuk Yarışması – Ben Aktörüm’ varyete şovundaydı.

Oyunculuk için Main Entertainment ile özel bir sözleşme imzaladı.

Seungjun, Lee Sangwoo’nun karakterinin genç versiyonunu ve ‘Boys Be Ambitious’ adlı erkek grubunun bir parçası olarak Inseong, Jihun, Heejun ve Youjin ile birlikte ’20th Century Boy and Girl’ dizisinde oynadı

‘Just One’ adlı web dizilerinde oynuyor 
Bite Sezon 2′ ve ‘Temel Aşk Kültürü’.

Fromis_9’dan Gyuri ve Loona’dan Chuu ile birlikte ‘Essential Love Culture / Mandatory Relationship Culture Education adlı web dramasında rol aldı.

30 Eylül 2021’de şirketle yapılan derinlemesine görüşmelerin ardından Seoham’ın KNK’den ayrılacağı açıklandı. 
220 Entertainment, onunla özel sözleşmesini sonlandırdı. 
Kendi kariyerini ilerletmeyi planlıyor.

“Semantic Error” (2022, BL Drama) filminde başrol olarak oynadı

–7 Mart 2022’de NPIO Entertainment ile anlaştı.

10 Mart 2022’de kamu hizmeti görevlisi olarak askere gitti.
Seoham’ın İdeal Tipi: “Benimle ilgilenebilecek biri. 
Biri beni büyütsün.”

Heejun

Sahne Adı: Heejun (희준)

Gerçek Adı: Oh Heejun (오희준)

Pozisyon: Lider Rapçi, Vokalist, Maknae

Doğum Günü: 8 Mayıs 1996

Burç: Boğa

Uyruğu: Koreli

Boy: 180 cm (5’11”)

Ağırlık: 61 kg (134 lbs)

Kan Grubu: B

İki ablası var.

Hızlı zekalı bir kişiliğe sahiptir.

Takma adı Kkamssi.

Eski bir FNC Entertainment stajyeri.

2013 yılında Inseong ile Cheongdam-dong 111 adlı realite şovunda yer aldı.

Kokoma Band’ın (꼬꼬마 밴드) vokalisti ve gitaristiydi.

En sevdiği yemek kızarmış tavuk.

Sevmediği yemek: Çin eriştesi ve istiridyeli Kore pirinç çorbası.

En sevdiği içecekler kola ve süt.

En sevdiği müzik türleri: HipHop, Rock ve Folk.

En sevdiği ünlü Amanda Seyfried.

En sevdiği filmler Alacakaranlık ve Stajyer.

Hobisi gitar çalmak.

En sevdiği sporlar futbol, ​​bowling ve masa tenisidir.

Alışkanlığı kaşlarının arasını kaşımaktır.

Ayakkabı numarası 25.5 cm.

Heejun ve Dongwon yaklaşık 9 yıldır arkadaş.

Heejun’un en sevdiği Disney filmleri Peter Pan ve Frozen.

Boş vakti varsa alışverişe gitmeyi seviyor.

YG Entertainment’ın idol hayatta kalma şovu ‘MIXNINE’a katıldı, ancak KNK’nın Japon programları için MIXNINE’dan ayrıldı. 


Boys Be Ambitious erkek grubunun bir parçası olarak ’20th Century Boy and Girl’ dramasında Seoham, Inseong, Jihun ve Youjin ile birlikte küçük bir rol aldı
13 Ocak 2022’de sözleşmesinin sona ermesinin ardından KNK & 220 Entertainment ile yollarını ayırdı.

Heejun’un İdeal Tipi:“APink’ten Yoon BoMi veya Amanda Seyfried gibi biri”

Şu an KNK yoluna kalan 3 üye ile birlikte devam ediyor. Lütfen onları da sevip desteklemeyi unutmayın.^^

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu