K-LİSTE

İşte BTS J-Hope’un En Eşsiz ve Pahalı Çantalarından 8’i

Çantalarını gördünüz mü? 🎶

BTS’den J-Hope, kusursuz moda anlayışı ve kişisel tarzıyla tanınır. MV görünümünden havaalanı modasına kadar her zaman göz alıcı görünüyor!

J-Hope’un nadiren çantasız görülen bir aksesuarı var ve bir dizi ilginç ve pahalı seçimleri giyerken görüldü. farklı lüks markalar. Aşağıdaki en eşsiz ve pahalı çantalardan bazılarına göz atın!

1. Elephant Pocket – LOEWE

Bu sevimli çanta ilk olarak BTS ile Chris Martin YouTube Originals yayınlandığında hayranlar tarafından fark edildi. J-Hope, avokado yeşili rengindeki bu Elephant Pocket çantanın sahibidir. Bu, sahip olduğu “ucuz” çantalardan biridir ve 790 USD’ye dokuz farklı renkte satın alınabilir.

2. Transparent Tote – A-COLD-WALL

J-Hope’un bu günkü görünümü, kaygısız ve eğlenceli tavrını somutlaştırdığı için büyük bir hayran favorisi. A-COLD-WALL’ın şeffaf çantası sadece 250 USD’ye mal olurken, 250 USD’lik Balenciaga kordonu da dahil olmak üzere çantanın içeriği, görünümünün bu bölümünü 850 USD’nin üzerine çıkardı.

3. Shop Bag with Kermit the Frog Toy – READYMADE

Bu HAZIR Mağaza Çantası ve Kermit Oyuncak aslında iki ayrı parçadır. J-Hope, KAWS koleksiyonunu gezerek Kermit’e olan yakınlığını gösterdi, bu yüzden çantayı bu şekilde tasarlaması şaşırtıcı değil! Mağaza çantası 2900 USD’den, oyuncak ise 565 USD’den satışa sunuldu.

4. Messenger Green – Chanel X Pharrell Williams

Chanel X Pharell Williams koleksiyonu Mart 2019’da piyasaya sürüldü ve J-Hope yeşil postacı çantasını taktıktan kısa bir süre sonra görüldü. Koleksiyon cinsiyetten bağımsız olduğu için övüldü ve J-Hope’un moda estetiğine tam olarak uyuyor. Messager çantası yaklaşık 7161 USD karşılığında mevcuttu, ancak şimdi sizi yeniden satış sitelerinde çok daha fazla çalıştıracak.

5. Doll Khaki Canvas Satchel – READYMADE

READYMADE markasının bir diğer ürünü olan bu eşsiz çanta, bir bez bebeği andırır ve kolları ve bacakları vardır. Bu el çantası yaklaşık 3250 USD’ye satıldı ancak artık satılık değil.

6. Louis Vuitton Fortune Cookie Clutch

Bu Louis Vuitton Fortune Cookie Clutch, J-Hope’un sahip olduğu daha eşsiz çantalardan biridir. Görünüşe göre, halka açıklanmadan önce eline geçmeyi başardı! Çanta, Paris’teki İlkbahar-Yaz 2023 Louis Vuitton Show’da gösterildi ve yaklaşık 1500 USD’ye mal olduğu tahmin ediliyor. Bu çantayı daha da benzersiz kılan şey, her birinin kendisine bağlı farklı bir servetle gelmesi!

6. Hope Backpack – Fendi

Bu Fendi sırt çantası, J-Hope için özel olarak yapılmış gibi görünüyor! Kırmızı sırt çantası renklidir ve ön cebinde “HOPE” yazısı bulunur. 1980 USD fiyatla satılır ve daha küçük bir debriyaj boyutunda da mevcuttur.

7. SUPREME x Louis Vuitton

SUPREME x Louis Vuitton ortak çalışması, LV markasının hayranları için olmazsa olmazlardandı. Sokak giyimine olan düşkünlüğüyle tanınan J-Hope, Tuna çapraz gövdesinin bir değil iki rengini kullanmayı başardı. Çantalar parça başı 2410 USD’ye satılırken, şimdi satış sitelerinde iki katı fiyattalar.

8. LV x NIGO Duck Bag

Koleksiyonundaki tartışmasız en şirin çanta olan J-Hope’un ördek şeklindeki Louis Vuitton çantası, sevimli şekli ve şık görünümüyle hayranların favorisi. J-Hope, çantanın kayışının etrafına LV Made Bandana Setinden bir bandana sararak çantayı daha da özelleştirdi. Çanta 4450 USD’den satıldı ancak şu anda stokta yok.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu