Tanıtım/ Öngösterim

ENHYPEN, Yeni Albümünün Son Konsept Filmi Olarak Enerjik Çekiciliğini Gözler Önüne Serdi

ENHYPEN, üçüncü mini albümü “Manifesto: Day 1“ın son konsepti olan “M” versiyonunun konsept filmini 24’ünde resmi sosyal medya hesabından yayınladı.

Video, ceza noktasında bir yetişkinle birlikte duran ve hayatlarını kendi yollarıyla yaşamaya çalışan yedi çocuğu gösteriyor. Her birinin bireyselliğini ortaya çıkaran styling dikkatleri üzerine çekiyor.

Üyeler, yetişkinler arasında özgürce hareket etmek ve enerjik görünümlerini göstermek için elektrikli kickboard, tekerlekli paten ve bisiklet gibi çeşitli aksesuarlar kullandılar.

Bunun da ötesinde, duygusal ve hızlı prodüksiyon, videonun sürükleyiciliğini artırdı. Aynı zamanda, soruları gündeme getiren gizemli “Paradoxxx” ifadesi ortaya çıktı.

Sonuç olarak, ENHYPEN, içeriğin ‘D’, ‘J’ ve ‘M’ versiyonlarının üç konseptini de tanıttı. ‘D’, ENHYPEN’in asi, kaba saflığını ifade ediyor.

“J”, günlük hayatında yaşıtlarının aşinalıklarını ve kararlı ifadelerini ön plana çıkardı. ‘M’, erkeklerin hayatlarını aktif olarak yaşama konusundaki cesur kararlılığını ifade etti.

Bu arada ENHYPEN, geri dönüş ateşini sürdürmek için 27’sinde yeni albüm şarkı listesini yayınlayacak. Bundan sonra, yeni albüm önümüzdeki ayın 4’ünde saat 12.00’de büyük müzik sitelerinde duyurulacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu