K-Magazin

BTS’ten Jungkook, Amerikalı Şarkıcı-Söz Yazarı Ve Yapımcı Charlie Puth İle Yaptığı Ortak Çalışma Şarkısıyla Dünyayı Etkisi Altına Aldı

Jungkook ve Charlie Puth, 24 Haziran öğleden sonra çeşitli müzik sitelerinde ortak şarkıları ‘Left and Right‘ı yayınladılar.

İkisi bu şarkıyı ABD, Kanada, Danimarka ve İsveç dahil olmak üzere 93 ülke/bölgede iTunes‘un ‘En İyi Şarkıları’ listelerinde birinci oldu.

Sadece bu değil. Yayınlanmasından hemen sonra, ‘Left and Right‘ Kore’nin en büyük müzik siteleri olan Melon ve Bugs gibi gerçek zamanlı listelerde en üst sıralara girdi.

Müzik videoları da çok popüler. Yayınlandığı tarihten itibaren 12 saat 16 dakika içinde 10 milyon izlenmeyi aştı. Birçok ülkede YouTube’un hızla yükselen popülerlik tablosunun zirvesine tırmandı.

Left and Right‘, korkak bir duyarlılığa sahip pop türünde bir şarkı. Charlie Puth’un kendisi tarafından üretildi. Ayrıca Charlie Puth’un yılın ikinci yarısında çıkacak 3. tam albümünde yer alıyor.

Jungkook ve Charlie Puth’un eşsiz vokalleri doğal olarak eriyerek parlak ve havalı bir melodiye dönüşüyor.

Müzik klibi Drew Kirsch tarafından yönetildi. Jungkook ve Charlie Puth, eğlenceli bir videoda kafalarından kaçmaya çalışmanın iyileştirici fantezisini çözüyor.

Bu arada, Jungkook‘un grubu BTS, 2030 Busan World Expo‘nun elçisi olarak görev yaptı. Busan‘ın cazibesi için dua etmek için küresel bir Busan konseri düzenlemeyi planlıyorlar.

Kaynak
dispatch

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu