K-Magazin

Alkollü Araç Kullanma Skandalına Neden Olan Aktris Kim Sae-ron, Hasarı Telafi Etmek İçin Elinden Geleni Yapıyor

24 Haziran’da YTN haber muhabiri, Kim Sae-ron‘un sarhoş sürüşünden zarar gören dükkanları ziyaret etti. Özür diledi ve tazminatın çoğu tamamlandı. Mali hasara uğrayan birden fazla binadan bazıları tazmin edildi.

Bayan Kim Sae-ron, geçen ayın 18’inde sabah 8 civarında Cheongdam-dong, Gangnam-gu, Seul‘de araba kullanıyordu ve 3 kez korkuluklardan ve ağaçlardan geçti, birden fazla kişinin çarptığı bir kazaya neden oldu. Kim Sae-ron yolda bir trafoya çarparak elektriğin kesildiği bir kazaya neden oldu ve bölge rahatsızlık yaşandı. Özellikle yakınlardaki binalarda bulunan tüccarlar, tüm sabah elektrik kesintileri nedeniyle çalışamaz hale geldi ve maddi hasar görüldü.

Kim Sae-ron’un acentesi Altın Madalya, “Zararı telafi etme sürecindeyiz. Mümkün olduğu kadar kazadan dolayı sorumluluk almak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.”dedi. Sonrasında Kim Sae-ron, hasarlı binaları olan kişileri ziyaret ederek aktif bir tavır sergiledi. O sırada Kim Sae-ron sosyal medyası aracılığıyla “Sarhoşken büyük bir hata yaptım. Pek çok kişiye zarar verdim. Daha dikkatli ve sorumlu davranmalıydım ama yapamadım. İçtenlikle özür dilerim.” dedi.

Yoluyla
naver

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu