K-Magazin

Stray Kids’den Lee Know ve MONSTA X’den Kihyun Aynı Trikoyu Giydi Ama Hayranlarına Başka Bir Idol’ü Hatırlattı

Bunu sadece kimse kaldıramaz.

Stray Kids‘den Lee Know ve MONSTA X‘den Kihyun yetenekli, yakışıklı ve benzer kişiliklere sahipler. Hem tatlı hem de inatçı, her şeyi yapıyorlar.

Son zamanlarda ikisi de aynı süveteri salladı, Marni’nin Argyle Mohair Crewneck Sweater’ı pembe. Oldukça iddialı bir parça.

Lee Know bunu en son MBC‘nin Music Core programında sunuculuk görevi sırasında giydi.

Hafif yıkanmış kot pantolon ve beyaz platform spor ayakkabılarla rahat bir şekilde stil verdi.

Lee Know, tüylü süveterin içinde parlak ve rahat görünüyordu. Stray Kids’in “MANIAC” performansı için siyaha boyanmış tırnakları mükemmel bir tezat oluşturuyordu.

Kihyun, solo çıkış şarkısı “VOYAGER”ı seslendirirken Show Champion’da görünmesi için giydi.

Houndstooth pantolon, kalın bir kemer ve beyaz elbise ayakkabılarıyla süveterini eşleştirdi.

Kihyun daha önce “VOYAGER” müzik videosunun bir sahnesinde giymişti ve inanılmaz derecede zarif görünüyordu. Kıyafet, şarkının genel temasıyla iyi uyum sağladı.

Hem Lee Know hem de Kihyun harika görünüyordu ama hayranların en çok ilgilendiği şey muhtemelen DAY6 Wonpilin efsanevi süveteriyle benzerliklerdi. DAY6, ikonik görünümü ve hayranlarını asla unutmasına izin vermeyecek.

DAY6’dan Dowoon, bir netizen “Yoo Kihyun’un pembe örgüsü” ve “Kim Wonpil’in pembe örgüsü”nün yan yana karşılaştırmasını tweetlediğinde bile katıldı.

Dowoon, “Bu bir rekabet” diye yanıtladı.

Kazaklar görsel olarak çok benzer olsa da, Wonpil’in versiyonu aslında Saint Laurent’e ait. Her iki durumda da, üç idol de harika görünüyor. Rekabet olsun ya da olmasın, hepsi kendi havasını verir.

Kaynak
koreaboo

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu