K-Magazin

Ravi, 7 ve 8 Mayıs’ta Solo Konser Verecek

Şarkıcı RAVI solo bir konser verecek.

11 Nisan öğleden sonra, ajans Groublin resmi sosyal medya aracılığıyla ‘2022 RAVI CONCERT – REVOIR‘ posterini yayınladı ve Ravi’nin konserlerinin yeniden başladığını duyurdu.

Postere göre, Ravi dördüncü solo konseri ‘REVOIR‘ı 7 ve 8 Mayıs’ta Gwangjin-gu, Seul’deki YES24 LIVE HALL‘da gerçekleştirecek.

Özellikle bu konser, Bangi-dong, Songpa-gu, Seul’deki Olimpiyat Parkı’ndaki Olimpiyat Salonunda 25-27 Şubat tarihleri ​​arasında üç gün boyunca düzenlenmesi planlanan konserin Corona 19‘un yayılmasından ötürü iptal edilmesinden yaklaşık iki ay sonra yeniden başlayacak.

Yalnızca çevrimdışı yapılması planlanan son performansın aksine, bu performans yalnızca son gün çevrimiçi olarak canlı yayınlanacak.

Şubat ayında yayınladığı ikinci uzun metrajlı albümü ‘LOVE&FIGHT’ ile Ravi, olağanüstü müzikal yeteneğini ve duyularını sergileyerek, kendi müziğini sergileyerek birçok dinleyicinin kalbini kazandı.

2022 RAVI CONCERT – REVOIR‘ rezervasyonuyla ilgili ayrıntılar daha sonra Groovlin resmi resmi sosyal medya aracılığıyla duyurulacak.

Kaynak
star.ytn

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu