K-Drama Haberleri

Kim Nan-hee, ‘House of Secrets’ Dizisinin Oyuncu Kadrosuna Katıldı

Aktris Kim Nan-hee, MBC‘nin yeni günlük dizisi ‘House of Secrets‘ (Yönetmen Lee Min-soo, senaristliği Won Young-ok tarafından yazılan)’a katılacak.

Ajansı Yeojin Entertainment‘a göre 11 Nisan’da, Kim Nan-hee bu öğleden sonra yayınlanan ‘House of Secrets’ın ilk bölümünde rol aldı.

House of Secrets‘, kayıp annesinin izlerini takip eden bir pislik avukatının dünyayla savaşmak için onu çevreleyen sırlara girdiği ayrıntılı bir intikam dramasıdır.

Kim Nan-hee, okulunun, işinin ve aşkının sonunu okula koşarken gören basit ama köklü bir kadın olan Baek Joo-hong’un (Lee Young-eun) annesi Sim Haeng-ja rolünü oynuyor.

Haengja, yan işler denilen tüm yan işleri yaparken çocuklarla ilgilenen bir kişiydi. Zhuhong’u büyük bir samimiyetle büyüttü, ancak kızının en iyi arkadaşının oğlu Jihwan’a aşık olması nedeniyle üzgün.

Bu arada Kim Nan-hee, 2017’de biten tvN draması ‘Goblin‘de Ji Eun-tak’ın (Kim Go-eun) sınıf öğretmeni rolünü üstlendi. Ayrıca ‘Dual‘, ‘Criminal Mind‘, ‘Forensic Man and Woman‘ ve ‘High Class‘ dizilerinde rol aldı. Son zamanlarda ‘Gentleman‘ filminde ve ‘Jinx’s Lover‘ dramasında rol aldı.

Kaynak
star.mt

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu