K-LİSTE

K-Pop Hayranları, Bu 13 Kadın İdolün Kısa Saçın En İyi Görünüşünü Salladığını Düşünüyor

Bu idoller için kısa yollar yapıldı 😍

K-Pop endüstrisindeki kadın idoller için daha uzun saç kesimi daha yaygın olsa da, daha kısa göğüsleri ve hatta boykotları salladıkları birçok zaman oldu! Son zamanlarda Reddit’te hayranlar, hangi K-Pop idollerinin daha kısa saç kesimleriyle en iyi göründüğünü düşündüklerini tartıştı ve görüşleri elbette öznel olsa da, tüm seçimlerinin bu saç stiliyle harika göründüğünü inkar etmek zor! İşte en iyi seçimlerinden 13 tanesi.

1. Hwasa (MAMAMOO)

Hwasa kariyeri boyunca bir sürü farklı kesim ve renge sahip oldu ve bunların hepsinde harika görünüyordu. Ancak bazı hayranlar, onun en ikonik kesimlerinin, özellikle parlak, renkli bir turuncuya boyandığında daha kısa olanları olduğunu düşünüyor!

2. Winter (aespa)

Winter uzun süredir sektörde olmamasına rağmen, son zamanlarda uzun, sarı saçtan koyu ve kısa bob’a geçti ve hayranlar onun güzel görsellerinin stile mükemmel şekilde uyduğunu düşünüyor.

3. Yechan (Pink Fantasy)

Yechan, çok kısa kesilmiş bir saç modeli deneyen birkaç kadın idolden biri ve peri benzeri hatlarında inanılmaz görünüyor! Ayrıca daha uzun bir bob’u da var, bu da ona eşit derecede yakışıyor.

4. Jeongyeon (TWICE)

Jeongyeon, özellikle kısa ve sevimli bir boycut ile çıkış yaptığından beri, kadın K-Pop idolleri arasında tartışmasız en ikonik kısa yollara sahipti. Son zamanlarda saçları daha sık uzamış olsa da hayranlar ona her zaman bob saçıyla hayran kalacak!

5. Ryujin (ITZY)

Ryujin, genellikle daha kısa saçları olduğu bilinen başka bir kadın idol ve hayranlar özellikle onun üzerinde inanılmaz görünen çarpıcı koyu mavi bir bob olan “WANNABE” dönemindeki saçlarına bayılıyor!

6. Yeri (Red Velvet)

Bu Red Velvet maknaesi doğal bir güzellik ve çoğu zaman daha uzun saçları olmasına rağmen bazı hayranlar onun kısa bir süre sonra daha kısa bir kesime döndüğünü görmek istiyor.

7. Choa (former AOA)

Herhangi bir idol kısa sarışın bob’un telif hakkını alabilseydi, muhtemelen Choa olurdu! Eski AOA üyesi nadiren başka bir şeyde görüldü ve grup Choa için yapılmış olan “Short Hair” şarkısını bile yayınladı.

8. Jihyo (TWICE)

Jihyo’nun saç kesimi veya rengi ne olursa olsun görselleri parlıyor, ancak daha kısa ve canlı bir stili olduğunda özellikle genç ve sevimli görünüyor!

9. Eunha (VIVIZ)

Eski GFRIEND üyesi ve şimdi VIVIZ üyesi Eunha, uzun olanlardan daha sık kısa kesen başka bir idol, bu yüzden sevimli, kalp şeklindeki yüzünde doğal görünüyorlar!

10. J (STAYC)

J, STAYC üyeleri arasında ister koyu renk ister şeftali pembesi gibi daha parlak bir saç rengiyle tanınır. Kesinlikle onun tatlı görünümüne uyuyor ve yakın zamanda değiştirilmesi gerekmiyor!

11. Chaewon (LE SSERAFIM)

Eski IZ*ONE üyesi ve müstakbel LE SSERAFIM üyesi Chaewon, son zamanlarda koyu renkli bir bob içeren teaser fotoğraflarıyla dikkatleri üzerine çekiyor ve nedenini görmek kolay!

12. Lisa (BLACKPINK)

Sarışından siyaha ve aradaki sayısız renkten Lisa kesinlikle kısa saçların kraliçesi. Özellikle dans ederken canlı ve zarif görünüyor ve her zamanki kalın kakülleriyle çok uyumlu!

13. IU

Kaynak
koreaboo

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu