K-Magazin

Stray Kids, Jay Park & ​​IU, ASTRO’dan Moonbin& Sanha ve Daha Fazlası İçin Haftalık En İyi Gaon Listeleri

Gaon Chart, 13-19 Mart haftası için grafik sıralamasını açıkladı!

Dijital Liste

Jay Park ve IU’nun ortak çalışması “GANADARA” bu hafta 35 sıra yükselerek 1 numarayı devraldı ve (G)I-DLE’nin yeni albümü “TOMBOY” 2 numaradan giriş yaptı.

Girls’ Generation’dan Taeyeon “INVU” ile 3. sıradaydı. “How Do You Play?” tarafından “Do you want to hear” proje grubu MSG Wannabe (MOM) listede 4 numaraya düşerken, MeloMance’den Kim Min Seok’un “Drunken Confession” 5 numaraya girdi.

Albüm Listesi

Bu haftanın albüm listesine tamamen yeni çıkanlar hakimdi ve Stray Kids’in “ODDINARY” 1 numaradan giriş yaptı.

Listede bir sonraki yer (G)I-DLE’nin “ I NEVER DIE” ve ardından MONSTA X’ten Kihyun’un “VOYAGER”ı 3. sırada yer aldı.

ASTRO’nun Moonbin&Sanha’nın geri dönüş albümü “REFUGE” 4 numaradan giriş yaptı ve WEi’nin yeni albümü “Love Pt. 1: First Love” ilk beşi tamamladı.

Perakende Satış Listesi

Gaon’un haftalık perakende satış grafiğinde de yeni albümler hakimdi. Stray Kids’in “ODDINARY”i listenin zirvesinde yer aldı ve (G)I-DLE’nin “I NEVER DIE” albümü 2. sıradan girdi.

MONSTA X’den Kihyun solo çıkış albümü “VOYAGER” ile 3. sırayı aldı. ASTRO’dan Moonbin&Sanha “REFUGE” ile listede 4. sırayı aldı.

İlk beşte son sırayı NU’EST’in En İyi Albümü “Needle & Bubble” aldı.

İndirme Tablosu

Çeşitli yeni yayınları da içeren bu haftanın indirme tablosunda ASTRO’dan Moonbin&Sanha yeni başlık şarkısı “WHO” ile listenin başındaydı.

(G)I-DLE “TOMBOY” ile 2 numaradan giriş yaparken, Jay Park’ın “GANADARA” (IU’nun yer aldığı) 3. sırasını korudu.

Brave Girls’ün “Thank You”su listeye 4 numaradan giriş yaptı ve MONSTA X’ten Kihyun’un solo parçası “VOYAGER” 5 numarada yer aldı.

Akış Tablosu

Bu haftaki dijital listenin zirvesine ek olarak, Jay Park’ın “GANADARA”sı (IU’nun yer aldığı) toplam 74 sıra atlayarak Gaon’un akış tablosunda en üst sırada yer aldı.

Girls’ Generation’dan Taeyeon’un INVU’su listede 2 numarada sıcak kalırken, MSG Wannabe’nin (MOM) “Do you want to hear”ı 3 numarayı aldı ve MeloMance’den Kim Min Seok’un “Drunken Confession”ı 4 numarayı aldı.

Bu haftanın akış tablosunda 5 numaradan ilk çıkışını yapan (G)I-DLE’nin yeni başlık şarkısı “TOMBOY” oldu.

Social Chart

Bu haftanın sosyal listesindeki ilk beş sanatçı, önceki haftayla neredeyse aynı kaldı. BTS, 1 numaradaki galibiyet serisini sürdürdü ve BLACKPINK 2 No’lu kaldı, BLACKPINK’ten Lisa 3 numarada güçlü kaldı.

Lim Young Woong 4 numara olurken, Kim Ho Joong bir sıra tırmanarak 5 numara oldu.

Tüm sanatçıları tebrik ederiz!

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu