K-Magazin

Han Sohee’nin Pembe Görünümü de Mükemmel…Güzelliğinizi Gösteren Moda “Nereden?”

Han Sohee, ince kollarla uzun elbise modası… Model görünümü.

Aktris Han So-hee rengarenk sıcak pembe bir elbise görünümü sergiledi.

Han So-hee, 23 Mart sabahı çevrimiçi olarak düzenlenen Disney Plus Dizisi ‘Soundtrack #1’ için bir basın toplantısına katıldı.

Aynı gün, Han So-hee, ince kol hattını ortaya çıkaran kolsuz uzun bir elbiseyle poz verdi.

Han So-hee, rengarenk renk ve detaylara sahip elbiseleri mükemmel bir şekilde sindirerek eşsiz güzelliğini gözler önüne serdi.

İnce çiçek desenli bir elbiseyi sivri burunlu botlarla kombinleyen Han So-hee, ince vücudunu gözler önüne serdi.

Han So-hee, uzun saçlarını hafifçe bir kulağının arkasına koyarak kalın pembe altın küpelere vurgu yaptı ve beyaz ten üzerinde sıcak pembe dudak makyajı yaparak puanlar ekledi.

Han So-hee’nin o günkü kıyafeti, moda markası Balenciaga 2022 S/S koleksiyonundan bir üründür.

Kostümün önü yoğun pembe ve kırmızı renkle uyumlu, arkası jakarlı malzemelerle ince çiçek desenleri, logo baskıları ve asimetrik fırfırlı etekleri olan renkli bir elbisedir. Fiyatı 5.5 milyon won.

Han So-hee, podyum görünümünü mükemmel bir şekilde yeniden üretti. Ancak, yalnızca aksesuar stili biraz farklıdır.

Han So-hee zarif küpeler takarken, Balenciaga modeli renkli bir parçayı bileklerine kadar inen bir elbiseyle eşleştirdi.

Model, büyük güneş gözlükleri, köpek tabanlı kristal süslemeli küpeler ve kemik kamışı küpeler taktı. Timsah derisi dokulu pembe bir omuz çantasıyla da modaya uygun bir görünüm oluşturdu. Bir elinde Balenciaga logolu bir kılıfla donatılmış bir cep telefonu tutarak puan ekledi.

Bu arada, Han So-hee’nin aktör Park Hyung-sik ile birlikte çalıştığı “Soundtrack #1”, 20 yıldır yakın arkadaş olan bir erkek ve bir kadının iki hafta boyunca bir evde kaldıkları ve Birbirinizin duygularını öğrendikleri dizi 23 Mart’ta piyasaya sürülecek.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu