K-DramaK-Drama HaberleriK-Drama ListeK-LİSTE
Trend

Netflix Orijinal Kore Dizileri: 2022 Mart Sonrası Planlanmış 19 Dizi

1. Love to Hate You / 연애대전

Bölüm Sayısı: 12
Tür: Romantik Komedi

Konusu

Bir erkeği kaybetmek istemeyen bir kadının ve kadından patolojik olarak şüphelenen bir erkeğin savaşı aşkla iyileştirildiği romantik bir komedi.

Oyuncular

2. Celebrity / 셀러브리티

Bölüm Sayısı: 12
Tür: Henüz Bilinmiyor

Konusu

Henüz Bilinmiyor

Oyuncular

3. Queenmaker / 퀸메이커 (2023)

Bölüm Sayısı: 12
Tür: Drama

Konusu

Bu, büyük bir şirketin stratejik planlama ofisinin imaj oluşturma ve kontrol ustası Hwang Do-hee’nin, adaletin gergedanı olarak adlandırılan ve bir ot gibi yaşayan bir insan hakları avukatı olan Oh Seung-sook’u Seul belediye başkanı seçim kampanyasına dönüştürmesinin hikayesidir.

Oyuncular

4. La Casa de Papel: Korea / 종이의 집: 공동경제구역

Bölüm Sayısı: 12
Tür: Gerilim, Suç
Orijinali: İspanyol Draması《La Casa de Papel》

Konusu

Birleşmeden önce gelecekteki bir Kore yarımadası. ‘Profesör’ olarak adlandırılan gizemli bir figür, nadir görülen bir rehine oyunu yapmak için kuzeyden ve güneyden deneyimli hırsızları toplar. Bu operasyonun amacı yeni basılmış banknotları çalarak kaçmaktır.

Oyuncular

5. A Model Family / 모범가족

Bölüm Sayısı: 10
Tür: Polisiye, Gerilim

Konusu

Hikaye, iflasın ve boşanmanın eşiğinde olan sıradan bir babanın yanlışlıkla çok parası olan bir araba bulması ve bir uyuşturucu çetesinin ikinci komutanı ile karışmasıyla her şey ortaya çıkıyor.

Oyuncular

6. Glitch / 글리치

Bölüm Sayısı: 10
Tür: Bilim Kurgu, Gizem, Komedi, Gerilim

Konusu

Kimliği belirsiz bir ışıkla ortadan kaybolan erkek arkadaşı ve UFO topluluğu üyelerinin de yardımıyla nerede olduğunu takip eden Hong Ji-hyo’nun hikayesi, kimliği belirsiz bir ışıkla kaybolanların nerede olduğunu takip ederek gizemin gizemine yaklaşıyor.

Oyuncular

7. The Glory / 더 글로리

Bölüm Sayısı: 8 + 8
Sezon Sayısı: 2
Tür: Çoğul

Konusu

Mimar olma hayali kuran, lisedeki acımasız okul şiddeti nedeniyle okulu bırakan, failin evlenmesini bekleyen, çocuk sahibi olan ve çocuğu ilkokula başlayan ana karakter, çocuğun sınıf öğretmeni olarak atanır.

Oyuncular

8. HuntingDogs / 사냥개들

Bölüm Sayısı: 8
Tür: Suç, Eylem

Konusu

Para peşinde özel borç dünyasına giren ve büyük bir gücün içinde yer alan üç genç adamın hikayesini anlatan orijinal bir Netflix dizisi.

Oyuncular

9. Remarriage & Desires / 블랙의 신부

Bölüm Sayısı: 8
Tür: Dram
Çıkış Tarihi: Ağustos 2022 için planlandı

Konusu

Bu eser, üst sınıf bir evlilik bilişim şirketinin en üst kademesi olan Black ile evlenmeyi hayal eden ve kendi arzularına koşanların hikayesini anlatıyor. Yüksek bir topluma ilerlemek veya onu korumak için evlilik ve yeniden evlenme yoluyla hayatlarını değiştirmeyi hayal edenlerin arzularını takip eden gerçekçi bir hicivdir.

Oyuncular

10. Somebody / 썸바디

Bölüm Sayısı: 8
Tür: Suç, Gerilim

Konusu

Geliştirici Island ve arkadaşlarının gizemli bir kişi olan Yoon Oh ile bir cinayet vakası olarak dolaşmasının hikayesini anlatan bir Netflix dizisi, sosyal bağlantı uygulaması ‘Somebody’ aracılığıyla gerçekleşir.

Oyuncular

11. MASK GIRL / 마스크걸

Bölüm Sayısı: 7
Tür: Gerilim, Kara Komedi
Çıkış Tarihi: Haziran 2023 için planlandı

Konusu

Görünüş kompleksine sahip sıradan bir ofis çalışanı olan Momi Kim’in, her gece yüzünü bir maskeyle kapatarak internet yayıncılığı yapan BJ olarak çalışırken kasıtsız bir olaya karışmasıyla geçen bir hikaye.

Oyuncular

12. Black Knight / 택배기사

Bölüm Sayısı: 6
Tür: Bilim Kurgu, Aksiyon, Distopya, Kıyamet Sonrası

Konusu

Aşırı hava kirliliği nedeniyle solunum cihazı olmadan yaşamanın imkansız olduğu 2071 yılında, olağanüstü dövüş becerilerine sahip efsanevi kurye ‘5-8’, tek umudu teslimat şoförü olmayı hayal eden bir mülteci olan ‘Sawol’ ile tanışır.

Oyuncular

13. The Accidental Narco / 수리남

Bölüm Sayısı: 6
Tür: Eylem, Suç

Konusu

Güney Amerika’da bir ülke olan Surinam’ın kontrolünü ele geçiren Koreli uyuşturucu baronunu tutuklamak için Ulusal İstihbarat Teşkilatı’nın gizli operasyonuyla işbirliği yapmaktan başka seçeneği olmayan sivil bir işadamının hayatı tehdit eden yolculuğunu anlatan bir Netflix dizisi.

Oyuncular

14. Youngje / 위기의 여자

Bölüm Sayısı: 6
Tür: Henüz Bilinmiyor

Konusu

Henüz Bilinmiyor.

Oyuncular

15. The Sound of Magic / 안나라수마나라

Bölüm Sayısı: 6
Tür: Fantezi, Drama
Çıkış Tarihi: Mayıs 2022 (Planlanan)

Konusu

Çok erken yetişkin olmuş bir kız olan Yoon Ai ile yetişkin olduktan sonra bile çocuk kalmak isteyen gizemli bir sihirbaz olan Ri Eul arasındaki karşılaşmayı anlatan duygusal bir müzik draması.

Oyuncular

16. Good bye Earth / 종말의 바보

Bölüm Sayısı: 12
Tür: Distopya, Kıyamet Sonrası

Konusu

Bir asteroidin Dünya ile çarpışmasına 200 gün kala, önceden bildirilen kıyamet öncesinde kaos içindeki bir dünyada yaşayan insanların hikayesini anlatan bir Netflix dizisi.

Oyuncular

17. The Fabulous / 더 패뷸러스

Bölüm Sayısı: Henüz Bilinmiyor
Tür: Gençlik, Romantik, Komedi

Konusu

Modanın zorlu dünyasında geçen tutkulu Y kuşağının hayalleri, aşkları ve dostlukları hakkında romantik bir komedi. Orada, gençlerin bir denge bulma mücadelesi gözler önüne seriliyor.

Oyuncular

18. Song of the Bandits / 위기의 여자

Bölüm Sayısı: Henüz Bilinmiyor
Tür: Melodram

Konusu

1920’lerde, evlerinden mahrum bırakılan ve kovulan Joseon halkının Japonya’ya canlandırıcı bir kare gönderdiği bir aksiyon melodramıdır.

Oyuncular

19. The Girl Downstairs / 이두나!

Bölüm Sayısı: Henüz Bilinmiyor
Tür: Romantizm

Konusu

Aniden emekli olmayı seçen idol Lee Doo-na ile üniversitede birinci sınıf öğrencisi olan Lee Won-jun’un aynı evde yaşayan hikayesi.

Oyuncular

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu