K-Drama Liste

Şovu Çalan 6 K-Drama İkinci Baş Çifti

Kdrama’daki başrol çifti her zaman gözümüze çarpıyor ama bazen ikinci çift gözden kaçırılmayacak kadar sevimli oluyor. Onlara aşık olmanızı sağlayacak doğal bir kimyaları var. Birkaç durumda, lider çiftten daha fazla dikkat çekerler.

Genellikle ikinci adaylar gösteriyi daha heyecanlı veya eğlenceli hale getirir. Kore dizilerinde bu kadar iyi ikincil çiftler var. En popüler olanlardan birkaçına göz atalım.

Azrail ve Sunny – “Goblin”

Lee Dong Wook ve Yoo In Na’nın Azrail ve Sunny olarak kimyası o kadar iyiydi ki, “Touch Your Heart” adlı başka bir dizide başrol oynadılar.

Seo Dae Yeong ve Yoon Myung Ju – “Descendants of the Sun”

Jin Goo ve Kim Jiwon tarafından oynanan bu DOTS “Descendants of the Sun” çifti, drama kadar efsane oldu. Pek çok zorluktan geçen ilişkileri çok gerçekçi ve bağdaştırılabilirdi.

Gu Seung-Jun ve Seo-Dan – “Crash Landing On You”

Bu ikisinin aşık olması uzun zaman aldı. Seo Dan kalp kırıklığıyla karşı karşıya kaldığında tekrar güvenmesi zorlaştı. Ama sonunda Seung-Jun’un özenine ve samimiyetine kandı.

Han Jun Woo ve Lim Hee Kyung – “True Beauty”

Gösteri gençler ve onların hayat hikayeleri etrafında dönse de, bu yetişkin çift herkesi ‘aww’ demesini başardı.

Sung Sun Woo ve Sung Bo Ra – “Reply 1988”

Hayranların Sun Woo’nun Duk Sun ile sonunun geleceğini düşündüğü yerde farklı başlamış olabilir, ancak sonunda Bo Ra ile eşleştirildi ve bu olabilecek en iyi şey.

Lee Yeong-hwa ve Seo Dan Ah – “Run On”

Başrol çifti bizi meşgul etse de, bu ikinci çift de dikkatimizi çekmeyi başardı. İlişkileri karmaşıktır ve bunu diziyi izlerken anlayacaksınız.

Favoriniz hangi ikinci başrol çifti? Ayrıca burada adı geçmeyenleri de paylaşın.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu