K-Pop

Sizi şok edecek 8 K-Pop idol diyeti

K-Pop idollerinin nasıl bu kadar fit kalabildiklerini ve ne yediklerini merak ediyor musunuz? Bu yazımızda sizlere K-Pop idolerinin ne yediklerini, nasıl diyet yaptıklarını araştıracağız.

(Daha önceki yazımızda BLACKPINK’ten Jennie’nin Merak Edilen Diyeti”ni sizler için araştırmıştık)

1. IU

Diyet yaparken, IU‘nun tüm gün boyunca sadece bir elma, tatlı patates ve protein içeceği yediği bildirildi! Son derece küçük porsiyonlar yemenin yanı sıra her gün egzersiz yaptı. Bu, sevgili hayranlarının şarkıcının sağlığı hakkında endişelenmesine neden oldu. Sadece 4 günde 4 kilo verdi.

2. Ailee

Ailee, sadece bir ayda 10 kilo (22 lbs) kaybetmesine yardımcı olan diyetiyle ünlüdür. Ailee, her gün 500 veya daha az kalori aldığı bir diyet planına bağlı kaldı. Örneğin, kahvaltıda bir muz, öğle yemeğinde bir tavuk göğsü ve akşam yemeğinde küçük bir sebze salatası yerdi.

3. Soyou

Yani günde bir öğün yemek yediniz ve 8 kilo verdiniz (17,6 libre). Sarısı hariç dört bıldırcın yumurtası yedi ve her gün bir bardak süt içti. Üstelik her gün daha fazla kalori yakmak için çalıştı!

4. Suzy

Suzy, kilo verme dönüşümü ile ünlüdür. Şu anki göz alıcı figürüne ulaşmak için gerçekten çok çalışması gerekiyordu. Kahvaltıda bir tavuk göğsü ve bir muz yedi ve bir bardak süt içti. Öğle yemeğinde kahverengi pirinç ve küçük bir sebze salatası yedi. Günü iki tatlı patatesle bitirdi.

5. 2AM’den Changmin

Changmin en katı diyetlerden birine sahipti. İlk çıkışından önce 100 kilogramın (220 lbs) üzerindeydi. Yırtık şekline ulaşmak için, tüm ağırlığını yakmak için altı saat koşarken günde sadece iki blok tofu yedi!

6. Big Bang’ten T.O.P.

ÜST. aşırı beslenmesiyle de dikkat çekiyor. Sadece 40 günde, sadece su içerek ve kırmızı fasulye jölesi yiyerek 20 kilo vermeyi başardı. Ayrıca çıkışından önce kilo vermek için her gün egzersiz yaptı.

7. EXO’dan Xiumin

“Tombul” olduğu söylenen Xiumin, aşırı kilo kaybı dönüşümü geçirdi. Bir noktada, iki günde bir yediği ve sadece kahve içtiği bir kahve diyetine başladı. “Growl” promosyonları sırasında sadece 53 kiloydu (117 lbs)!

8. TVXQ

Son fakat en az değil, hepsinin en aşırı diyetidir. Hiçbir şey doğrulanmamasına rağmen, TVXQ’nun ilk beş üyesinin çıkışlarından önce arada sırada tüm gün boyunca sadece su içtikleri bildirildi! Bunu hayal et!

Yoluyla
allkpop

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu