K-Magazin

Armyler BTS’ten Jungkook’un Ürünlerinin Arkasındaki Özel Anlamları Fark Etti

BTS kendi tasarladıkları ürünleri duyurduktan sonra, internette her hafta bir üyenin tasarladıklarını sergilemesini bekliyordu.

Jin, en sevimli pijama çiftiyle başladı ve bunu defterler , çantalar, rüzgar çanları ve üyelerin kişiliğini ve stilini mükemmel bir şekilde anlatan daha fazla eşya takip etti.

Son olarak ürünleri hakkında bilgi veren kişi BTS’in Maknaesi Jungkook’dan başkası değildi. Yaptığı her şey söz konusu olduğunda Jungkook’un ne kadar yaratıcı ve şık olduğu düşünüldüğünde, Armylerin beklentilerinin olması şaşırtıcı değil. Neyse ki Armyler hayal kırıklığına uğramadı.

KST saatiyle 21 Ocak’ta HYBE MERCH Jungkook’un ürünlerini yayınladı, Armyler hepsinin ne kadar güzel olduğunu görünce çok şaşırdılar. Tanıtılan ilk eşya  “MIKROKOSMOS MOOD LAMBASI”  cihazınızla bağlantı kurarak odanın içerisine güzel renkler yayıyordu.

Jungkook’un anlatımıyla yayınlanan video her şeyin daha güzel ve büyüleyici görünmesini sağladı.

Bir diğer eşya ise “MIKROKOSMOS MOOD LAMBASI”yla eşdeğer güzellikte ve her gün kullanılabilecek “ARMYST ZIP-UP HOODY”ydi. Güzel renkleri ve minimalistik dizaynıyla birlikte BTS’in her zaman sizinle olmasını sağlayan en güzel yollardan biri.

Beklendiği gibi, ürünlerin hakkında bilgiler yayınladığı zaman, Armyler bir kişi ve sanatçı olarak Jungkook’u mükemmel bir şekilde anlatan güzel öğelere karşı sevgilerini ve heyecanlarını gizleyemediler.

Fakat bir şey, özellikle hoody’nin üstündeki logo, Armylerin gözünden kaçmadı. Logonun üstündeki “ARMYST,” yazını farkettiler ve fanlar bunun Army sözcüğünün ve mor bir kristal olan “amethyst” taşının kombinasyonu olduğunu anladılar.

ARMY’nin neden kullanıldığı apaçık ortada olduğu için fanlar ikinci seçenek olarak amethyst taşının anlamını araştırdılar. Tabiki mor renk BTS’in eşanlamlısıydı.

Yine de, amethyst’in anlamı bundan çok daha fazlasıydı. Bu kristalleri ve amaçlarını inceleyen kişilere göre amethyst, iyileştirme güçleriyle ünlüdür. Çoğu açıdan çok değerli, çünkü koruyucu olarak görülüyor ve hayatınızdan stres ve endişeyi azaltmaya yardımcı oluyor.

Armyler internette bunun hakkında düşüncelerini paylaşmaya başladığı zaman, diğerleri Jungkook’un gittikleri her yere pozitif enerji ve güç göndermenin bir yolunu bulma konusunda ne kadar yaratıcı olduğunu anlayamadılar.

Çoğu kişi Jungkook’un bu taşı ne kadar çok kullandığını paylaştı.

Jungkook’un dünya çapındaki ürünleriyle hayranları rahatlatmanın mükemmel yolunu bulduğuna şüphe yok. Diğer üyelerle birlikte, BTS, hayranları için nereye giderlerse gitsinler yanlarında olmalarına izin veren öğeler tasarladılar.

Kaynak: Koreaboo

Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu