K-Drama Haberleri

‘Deadman’ 1 Kasım’da Başlıyor… “Cho Jin-woong X Kim Hee-ae X Lee Soo-kyung Oynaycağı Doğrulandı”

Wave’in orijinal filmi ‘Dead Man’, Jo Jin-woong, Kim Hee-ae ve Lee Soo-kyung’un oyuncu kadrosunda yer alacağını doğruladı ve 1’inde devreye girdi.

‘ Dead Man ‘ Adı için para kazanan ve zimmete para geçirmekle suçlandıktan sonra gerçek suçluyu bulmaya giden ve ölü bir adam olarak yaşayan bir asın hikayesi.

Jo Jin-woong ‘Lee Man-jae’ rolünü üstlendi. Adını bir mavna patronu olarak satarak geçimini sağlar, ancak tuzağa düşürülür ve ölü bir insan olur. Karışıklık içindeki bir karakterin karmaşık zihnini derinlemesine tasvir etmeği planlanıyor.

Kim Hee-ae, ‘Mrs. Şim’ olarak doğal zekası ve disiplini ile siyasi arenaya hakim bir kişidir. Eşsiz karizmasıyla oyunun gerilimini aşılıyor.

Lee Soo-kyung, tek ailesi olan babasını kaybettikten sonra intikam almaya yemin eden ‘Gong Hee-joo’ rolünü üstleniyor. Canlı bir performans göstermesi bekleniyor.

Jo Jin-woong, “Güçlü hikaye beni büyüledi ve her gün ‘Man-jae Lee’ olarak yaşamayı dört gözle bekliyorum.” dedi.

Kim Hee-ae,” Sizinle yeni bir malzeme ve hikaye ile tanışıyorum. İyi yönetmenler, oyuncular ve personel ile farklı türde bir çalışma göstermek için elimden gelenin en iyisini yapacağım.” dedi.

Lee Soo-kyung, “Ben” dedi. “Harika bir projede birlikte çalışmak istediğim son sınıf arkadaşlarımla çalışabildiğim için heyecanlı ve mutluyum. Samimiyetle hareket ederek iyi bir iş çıkması için çok çalışacağım.” dedi.

Bu arada ‘ Dead Man ‘ in 2022’de sinemalarda ve Waves’de vizyona girmesi planlanıyor.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu