Editörün SeçimiK-Pop
Trend

LOONA hayranları Elon Musk’tan kız grubunu kurtarmasını istiyor

28 Eylül’de, LOONA kız grubuna ev sahipliği yapan eğlence ajansı Block Berry Creative‘in şu anda ciddi bir mali krizle karşı karşıya olduğu bildirildi.

İçeriden birkaç kişiye göre, Block Berry Creative, daha önce LOONA ile çalışmak üzere işe alınan çok sayıda harici şirkete ve harici çalışanlara ödenmesi gereken ücretlerini ve ödemelerini ödeyemedi. Ajansın maaşları ve ödemeleri sağlayamaması aylarca devam etti. Block Berry Creative’in ödenmemiş ücretlerin yanı sıra çalışan vergileri, sigorta ve diğer borçlu olunan giderlerle birkaç 100 milyon KRW (yaklaşık 85.000~760.000 USD) kadar karşı karşıya olduğu bildiriliyor.

Ajans, ödenmemiş tüm meblağları ödemek için elinden geleni yaptığına dair beyanlar yayınladı; ancak içerdekiler, şirketin sorunları yakın gelecekte çözmesinin zor olacağını iddia ediyor. Şu anda, mali kriz muhtemelen LOONA’nın potansiyel promosyonlarını da etkileyecektir. Güncellemeler için takipte kalın.

Bu nedenle, birçok LOONA hayranı önlemi kendi elleriyle alıyor. Son zamanlarda, LOONA hayranları en beklenmedik kişi olan Elon Musk’a mesaj bırakmak için sosyal medya kuruluşu Twitter’a götürdü.

LOONA hayranları, girişimcinin kız grubunu finansal olarak desteklemesi için tweet atıyor. Bunun nedeni, LOONA’nın “love4eva şarkısını yapan kişinin “yarı ayrı” ortağı Grimes olması ve Elon Musk’ın 2018’de LOONA hakkında bir tweet atmış olması. Bu nedenle, hayranlar Elon Musk’tan yardım istiyor.

Gerçek zamanlı Forbes milyarder listesine göre, bu yazı itibariyle Elon Musk, net değeri 200,3 Milyar Dolar olan dünyanın en zengin adamı.

Elon Musk’a tweet atan LOONA hayranları:

Her şey Orbits’in planlarına göre giderse… hepimiz bir şeyin kesin olduğunu biliyoruz… LOONA aya! 🚀🚀🚀

Kaynak
allkpop

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu