Uncategorized

N.Flying’den Lee Seung Hyub, Yoo Hwe Seung ve Seo Dong Sung’a COVID-19 Teşhisi Konuldu

N.Flying’in üç üyesi COVID-19 için pozitif test etti.

3 Eylül’de FNC Entertainment şu açıklamayı yaptı:

Biz FNC Entertainment

Ajansımız sanatçı N.Flying’den Lee Seung Hyub, Yoo Hwe Seung ve Seo Dong Sung’a bugün (3 Eylül) COVID-19 teşhisi konuldu.

Lee Seung Hyub, Yoo Hwe Seung ve Seo Dong Sung, sağlık sorunları belirtileri yaşadıkları için 2 Eylül’de hızlı tespit kitleri kullandılar. Üçü de olumlu sonuçlar aldı ve hemen PCR testinden geçtiler. Sonuç olarak, Lee Seung Hyub, Yoo Hwe Seung ve Seo Dong Sung’un bugün (3 Eylül) COVID-19 testi pozitif çıktı.

Diğer üyeler Kim Jae Hyun ve Cha Hun, hızlı tespit kitlerinden olumsuz sonuçlar aldılar, ancak hemen PCR testinden geçtiler ve sonuçlarını bekliyorlar.

Lee Seung Hyub, Yoo Hwe Seung ve Seo Dong Sung, kendi kendilerini karantinaya alıyorlar ve sağlık yetkilileri tarafından gerekli tüm gerekli önlemler alınıyor. Kim Jae Hyun ve Cha Hun da planlanan tüm aktiviteleri derhal durduracak ve kendi kendini karantinaya alacak.

Ayrıca üyelerle yolu kesişen personele de bu bilgiler aktarıldı ve test ediliyor.

Sanatçılarımızın ve çalışanlarımızın sağlık ve güvenliğini birinci önceliğimiz haline getirecek, sanatçılarımızın bir an önce sağlığına kavuşması için elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Birçok insanı endişelendirdiğimiz için özür dileriz ve sağlık yetkililerinden gelen talepler ve yönergeler konusunda özenle işbirliği yapacağız.

Lee Seung Hyub, Yoo Hwe Seung ve Seo Dong Sung’a hızlı bir iyileşme diliyoruz!

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu