K-Pop

ATEEZ Artık Bu Yıl Billboard Dünya Dijital Şarkı Satış Tablosunda En Çok Şarkıya Sahip 4. Nesil K-Pop Grubu

Ve birkaç hafta içinde geri dönüşleriyle bu sayı kesinlikle artacak!

Billboard Dijital Şarkı Satışları listesinde 28 Ağustos 2021 haftası için ATEEZ, listede trend olan ve onları yeni bir dönüm noktasına getiren çok sayıda yeni şarkıya sahip!

Haftalık olarak güncellenen liste, Amerika Birleşik Devletleri’nde en çok satan 25 uluslararası single’ı listeliyor ve K-Pop ABD’de giderek daha popüler hale geldiğinden, genellikle her hafta listeye giren yeni şarkılar var!

ATEEZ’in geçen hafta Kim Jong Kook ile özel single albümleri Season Songs’u yayınlamasıyla, albümdeki şarkıların üçü de bu sefer listelerde yer aldı!

@ATEEZofficial/Twitter

En üst sıradaki şarkı, 17 numaradan gelen “Be My Lover”. Geçen yıl özel bir kapak olarak yayınladıkları “The Black Cat Nero” 21. sırada yer aldı ve son olarak “White Love” da 25. sıradan listeye girdi.

Bu üç şarkıyla, ATEEZ’in 2021’de Billboard Dünya Dijital Şarkı Satış istesindeki toplam 8 yeni şarkısını getiriyor ve onları bu yıl şimdiye kadar en çok şarkıya sahip dördüncü nesil grup yapıyor!

Mart ayında piyasaya sürülen ZERO: FEVER Part.2 albümlerinin başlık parçası olan “Fireworks (I’m The One)”, ilk sırada yer alan ve en yüksek zirveyi bağlayarak 2 hafta boyunca 6. sıraya yerleşti. grafik. Aynı albümden “Take Me Home” da 16. sıraya yükseldi.

Yılın ilk Japonca yayınları olan “Still Here”, Nisan ayında listeye 24 numaradan bir zirve ile katıldı ve Kingdom: Legendary War özel şarkısı “The Real” Haziran ayında ortaya çıktı ve “ Havai Fişekler (Ben Birim)”, zirvede 6. sırada.

Son olarak, yılın ikinci Japonca yayınları olan “Dreamers”, geçen ay 16. sıraya kadar yükselerek listeye girdi.

13 Eylül’de çıkacak olan yeni comeback ZERO: FEVER Part.3 ile birlikte, bu sayıların çok yakında albümün başlık parçasından daha fazla artacağına şüphe yok!

Tebrikler, ATEEZ!

Kaynak
koreaboo

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu