K-Magazin

Selena Gomez, BTS ve BLACKPINK’i Instagramda Takip Etmeye Başladı (Hayranlar Ortak Bir Çalışma Geleceğini Düşünüyor)

Son yıllarda K-Pop dünyası batı müzik dünyasıyla işbirliklerini arttırmasına rağmen henüz hayranlar tam olarak tatmin olmuş sayılmaz. Bu yüzden hayranlar hayranı oldukları grupların dünyaca ünlü batı müzisyenleriyle ufak bir etkileşime girince heyecanlanıyorlar ve haksız da sayılmazlar. Son günlerde hayranlar buna benzer bir durum farketti. Hayranlar, Amerikalı şarkıcı ve aktris Selena Gomez’in Instagram’da iki büyük K-Pop grubunu takip etmeye başladığını fark etti.

23 Ağustos’ta hayranlar Selena Gomez’in Instagram’da bir çok hesabı takip ettiğini farkettiler ve bunlardan ikisi BTS ve BLACKPINK hesaplarıydı.

Birçok hayran, Selena’nın geçen yıl “Ice Cream” parçası için yaptıkları işbirliğinin büyük başarı kazanmasından sonra BLACKPINK’i daha yeni takip etmesine şaşırdı. Birçok hayran için bu, iki endüstri arasındaki ilk büyük modern işbirliklerinden biriydi ve hayranlar buna yeterince doyamadı.

Hayranlar, Gomez’in BTS’i de takip etmesine çok sevindiler. Geçmişte Selena Gomez, Instagram Live’da BTS’i ne kadar çok sevdiğini söylemişti ve hatta bir ödül töreni sırasında üyeleri dans ederken izledikten sonra çok tatlı bir tepki vermişti.

BTS üyeleri, geçmişte Selena Gomez’in büyük hayranları olduklarını da gösterdiler. Amerika’daki çeşitli röportajlarda, özellikle ödül sezonunda, üyeler şarkıcıya olan desteklerini ve sevgilerini dile getirdiler. Özellikle üyeler RM ve V onu her zaman övmekten geri durmadılar.

Elbette hayranlar Selena Gomez’in her iki grubu da takip ettiğini fark ettikten sonra, çoğu kişi bunun aralarında gelecekteki bir işbirliğinin işareti olabileceğini düşündü.

BLINK’ler için, çoğu kişi, durum izin verirse, yaklaşan bir ödül gösterisinde yeni bir ortak çalışma ve hatta bir “ICE CREAM” performansı olabileceğine inanıyor.

Selena Gomez’in grupları takip etmesinin sebebi her ne olursa olsun, umarım gelecekte hayranlar biraz daha birliktelik görürler! Bu arada ikonik BLACKPINK ve Selena Gomez işbirliğini aşağıdan yeniden dinleyebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu