K-Magazin

Weverse, BLACKPINK’in Bildirimlerini Yanlışlıkla BTS Hayranlarına Gönderdiği İçin Resmi Özür Bildirisi Yayınladı

Weverse şimdi platformdaki bildirim hatası için özür diledi.

2 Ağustos’ta çok sayıda Weverse kullanıcısı, platformdan yanlış push bildirimleri alarak rahatsızlık yaşadı. Kullanıcılara göre, topluluğa katılmasalar da hayran olmayanlar BLACKPINK’in Weverse ilk push bildirimlerini alıyorlardı.

Twitter aracılığıyla, birden fazla ARMY (BTS hayranı) hizmete yönelik hayal kırıklıklarını dile getirdi ve açıklama için onları çağırdı.

Bununla ilgili olarak, Weverse hata için resmi bir özür bildirisi yayınladı. “Weverse topluluk bildirimleri hatasına neden olduğumuz için çok üzgünüz. 2 Ağustos’ta, KST ile 12.00 – 12:48 KST arasında bir hata meydana geldi ve push bildirimlerine izin veren bazı Weverse kullanıcıları, belirli bir Weverse topluluğundan bildirim aldılar. katılmadı. Geçici bir sistem hatası nedeniyle kullanıcılarımıza verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı içtenlikle özür dileriz.

Hata oluştuktan hemen sonra sistemi düzelttik ve bildirim sistemi normale döndü. Teknik aksaklıkları sürekli düzelteceğimize ve sistemi kendi içimizde takip edeceğimize söz veriyoruz. Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı bir kez daha derin üzüntü duyuyoruz. Weverse kullanıcılarımız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.”

Kaynak
kstarlive

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu