K-Magazin

Oh My Girl’den YooA, WM Entertainment’ın Binasının Perili Olduğunu Mu Söylüyor?

Oh My Girl’den YooA, WM Entertainment’ın binasının perili olduğunu açıkladı.

‘Late Night Ghost Story’nin 22 Temmuz’daki bölümünde YooA, kişisel olarak programa katılmayı istediğini ifade ederek şunları söyledi:

“Gerçekten misafir olarak görünmek istedim. CEO’mdan ilk kez bir şovda görünmeme izin vermesini istedim. Pilot programdan beri ailemle birlikte izliyorum ve üyelerim de izliyor.” dedi.

“Korkak bir kediyim ama korkutucu hikayeleri severim” diye devam etti. YooA daha sonra tüm Oh My Girl üyelerinin kız grubunun WM Entertainment binasında bir hayalet gördüklerini açıkladı ve “Şirket binasında yaşayan bir hayalet var… Bu küçük bir kız ve B1A4 sunbaelerimiz de onları gördü.” dedi.

YooA devam etti, “Stajyer günlerimizde Mimi pratik odasında pratik yapıyordu ve arkasındaki kapıdan bir elin çıktığını söyledi. Kapı kapalıydı. O kadar şok oldu ki açtı ama orada kimse yoktu. Şirket, Mangwon-dong’da bir binaya taşındı ve hayalet bizi takip etti. Üyeler arasında, Seunghee hayaletleri iyi görebiliyor ve lobide 3. ve 5. katta kısa saçlı bir hayalet gördüğünü söyledi. Çok korkutucuydu.” dedi.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu