Uncategorized

BTS, Gaon Haftalık Listelerinde Altı Taç Aldı + MSG Wannabe (MOM) Çift Taç Kazandı

Gaon Chart, 11 Temmuz-17 Temmuz haftası için liste sıralamasını açıkladı.

Geçen hafta listelerde üçlü bir taç aldıktan sonra, BTS şimdi altılı bir taç elde etti ve bu hafta Gaon’da altı farklı listede zirveye ulaştı. Buna albüm tablosu, indirme tablosu, BGM tablosu (insanların blogları ve KakaoTalk profilleri için fon müziği olarak kullanmak üzere satın aldıkları şarkıları izleyen), zil (zil sesi) tablosu, zil (geri arama tonu) tablosu ve Social Chart 2.0 dahildir. . “Permission to Dance” indirme, BGM, zil ve zil listelerinde ilk sırada yer alırken, “Butter” CD’si albüm listesinde ilk sırada yer aldı.

MSG Wannabe’nin birimi MOM, bu hafta listelerde güçlü kaldı, dijital ve yayın listelerinde zirveye yerleşti ve çifte taç kazandı.

Aşağıdaki ana grafiklerde ilk beşe göz atın:

Albüm Listesi

BTS’in “Butter”ın CD versiyonu, art arda ikinci hafta fiziksel albüm listesinin zirvesinde yer alırken, NCT DREAM’in “Hello Future” (Kit Ver.) şarkısı 2. sıraya yükseldi. “Hello Future”ın orijinal versiyonu 4. sıradaki yerini korudu. DAY6 (Even of Day)’in “Right Through Me” 3 numaraya yükseldi. Beşinci sırayı ENHYPEN’in “Border: Carnival” aldı.

Dijital Grafik

MSG Wannabe’nin (MOM) “Foolish Love” şarkısı üst üste üçüncü hafta dijital listede en üst sırada yer alırken, BTS’nin “Permission to Dance” 2 numaraya yükseldi aespa’nın “Next Level” şarkısı 3 numaraya düştü. , Girls’ Generation’dan Taeyeon’un “Weekend”i ve Lee Mujin’in “Traffic Light”ı sırasıyla 4 ve 5 numaraya yükseldi.

Akış Tablosu

“Foolish Love” ve “Next Level” geçen hafta 1. ve 2. sıralarını korurken, “Permission to Dance” “Butter”ı geçerek 3. sırayı aldı. “Butter” 4 numarada güçlü kaldı ve “Traffic Light” 5 numarada yer aldı.

İndirme Tablosu

11-17 Temmuz haftası için indirme tablosu, farklı bir sırada da olsa geçen haftanın grafiğine benziyor. “Permission to Dance” indirme listesinde üst üste ikinci hafta birinci oldu ve Lim Young Woong’un “Trust In Me” şarkısı 5 numaradan 2 numaraya yükseldi. Taeyeon’un “Weekend”i 3 numaraya düştü ve MSG Wannabe (MOM) ‘Foolish Love’ 4 numaraya düştü. MSG Wannabe’nin tüm grup tarafından söylenen “I Love You” şarkısı bu hafta 5 numara olmak için sıralamada yükseldi.

Sosyal Tablo

Sosyal liste de geçen haftaya benziyor, BTS art arda 18. hafta 1 numarada ve BLACKPINK 2 No’lu konumlarını koruyor. Trot şarkıcıları Lim Young Woong ve Kim Ho Joong 3 ve 1 numaradaki konumlarını korudu. Sırasıyla 4, Blok B ise yükselerek 5 numara oldu.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu