K-Magazin

Aktör Kim Seo-hyung, Alışılmadık Modasını Mükemmelleştirerek Büyüleyici Görünümünü Sergiledi

Küresel bir lüks kozmetik markası olan “POIRET”, “Mine” dizisindeki yoğun karizması, mükemmel oyunculuğu ve lüks stiliyle popüler bir konu haline gelen Kim Seo-hyung ile bir fotoğraf çekimi yayınladı.

Moda dergisi “Double You Korea”nın Ağustos sayısında yayınlanan fotoğrafta Kim Seo-hyung, hafif açık göğüs çizgisi ve kalın zincir kolyesi olan mavi bir tulum giyiyor.

Nemli, ıslak kısa saç modeli yapan Kim Seo-hyung, pürüzsüz tenini güçlü kırmızı rujla dolduran makyajla şehvetli güzelliğini sergiledi.

Başka bir fotoğraf çekiminde Kim Seo-hyung, zarif silüeti ve sade aksesuarları olan siyah ceketli elbisesiyle şık bir görünüm sundu.

Rafine stilleri mükemmel bir şekilde sindiren Kim Seo-hyung, pürüzsüz parlayan cildi ve sakin bej dudak rengiyle lüks güzelliğin özünü gösterdi.

Kim Seo-hyung’un fotoğraftaki parlayan cildi “Poare Rouge La Hune” ve “Metier de Poarere Le Bactt Kremme Duo” olarak yönetildi.

Özellikle, “Metier de Poarere Le Bacte Kremme Duo”, Kim Seo-hyung’un “Mine” dizisinde üst sınıf bir holding Jung-hyun olarak oynadığı bir makyaj ürünüydü. Üç boyutlu bir his eklerken yüzün konturunu vurgulayan fondöten ve şekillendirmeden oluşan sözde “debriyaj paktı”.

Ayrıca ‘Poare Rouge La Hune’ lüks, zarif bir renk ve kremsi bir parlaklık yaratmak için dudaklarda nazikçe eriyen bir ruj.

Bu arada, Poare, Shinsegae Alışveriş Merkezi’nin ve resmi çevrimiçi alışveriş merkezi SIYou’nun VILLAGE (SIS Village) ve Sseuk dotcom’da görebilirsiniz ve Kim Seo-hyung ile bu resim, W Korea’nın Ağustos sayısında yayınlanacak.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu