K-Magazin

ITZY üyeleri Lia’ya şirin not kartlarıyla mutlu yıllar diledi

21 Temmuz, Lia’nın doğum günü ve diğer ITZY üyeleri, Twitter’da #HappyLiaDay hashtag’i ile gönderdikleri sevimli videolarda ona olan takdirlerini gösterdiler. Her biri, kişiselleştirilmiş tatlı bir mesajla bir eskiz defterini çevirerek kısa bir klip tweetlediler.

Yeji‘nin mesajında ​​“Mutlu yıllar sana. Her zaman ITZY ile ilgilendiğim ve sizinle birlikte bu ITZY ekibinin bir parçası olabildiğim için mutluyum. Arkadaşım olduğun için mutluyum. Teşekkürler ve seni seviyorum.”

Ryujin, “Unnie, benim Ryujin. 21 Temmuz Doğum günün kutlu olsun. ITZY’nin sevgisi ve huzuru için her zaman sorumluluk aldığınız için teşekkür ederiz. ITZY ile çıkış yaptığınız için teşekkür ederiz. Doğum günün kutlu olsun, seni seviyorum.

Chaeryeong en uzun mesaj yazan kişiydi, “Sevdiğim güzel Lia unnie’ye. Doğum günün kutlu olsun unni. Birlikte çıkış yaptıktan sonra size mutlu yıllar dileyebildiğim için çok mutluyum. Stajyerden bugüne ve gelecekte kesinlikle ihtiyacım olan birisin. Sen nasıl hep yanımdaysan ben de hep yanımızdasın, unutma. ITZY’de de kesinlikle ihtiyaç duyulan birisin. Gülüşün çok tatlı ve sevimli, hadi gelecek günlerimizi birlikte gülümseyerek geçirelim. seni gülümseteceğim. Tekrar doğum günün kutlu olsun seni seviyorum.

Yuna, “Bu 20. doğum gününde gerçek bir yetişkin oldun, buna inanamıyorum. Sanırım artık seni daha az rahatsız etmem gerekiyor. Bana katlanan ITZY’de olduğun için çok mutluyum. Seni çok sevdiğimi biliyorsun değil mi? Sonunda, doğum günün kutlu olsun!

Aşağıdaki videolara göz atın!

Kaynak
allkpop

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu