K-Drama

Na In Woo ”At a Distance,Sprıng Is Green” de Rol Arkadaşı Park Ji Hoon’u Ziyaret Ediyor

Na In Woo ve Park Ji Hoon, KBS 2tv’nin “At a Distance Spring is Green ” adlı dramanın yaklaşan bölümünde bir çatışma yaşayacaklar.

Başrollerini Park Ji Hoon, Kang Min Ah ve Bae In Hyuk’un paylaştığı “At a Distance Spring is Green”, üniversite öğrencilerinin gerçekçi endişeleri ve aşk hayatları hakkında bir üniversite kampüsü K-dramasıdır.

spoiler

Daha önceki bölümlerde, Yeo Joon, kız arkadaşı Kim So Bin’in abisine ve Myungil Üniversitesi profesörü Yeo Joon Wan’a işinde yardım ettiğini öğrendiğinde ciddileşti. Kim So Bin sorunun ne olduğunu sorduğunda, Yeo Joon, kardeşi tarafından küçükken ciddi bir şekilde saldırıya uğradığını ve o zamandan beri aralarının kötü olduğunu açıkladı.

Yeni fotoğraflarda Yeo Joon Wan, kardeşine pişmanlık dolu gözlerle bakarak Yeo Joon’un önünde belirdi. Geçmişte, Yeo Joon Wan, sözleri ve eylemleriyle Yeo Joon’u incitti ve hatta ona asla eve dönmemesini söyledi, bu yüzden Yeo Joon’u ziyareti, amacının ne olabileceğine dair soruları gündeme getirdi. Yeo Joon, Yeo Joon Wan’a kızacak ve ona “So Bin Sunbae  ile çalışmanı istemiyorum ” diyecek . İki kardeş arasında giderek derinleşen çatışmanın çözülüp çözülmeyeceği henüz belli değil.

Dizinin yapımcıları, “İki kardeş arasındaki çatışma hikayede önemli bir rol oynuyor. Geçmişteki hoş olmayan hatıralar nedeniyle kardeşinden uzaklaşan ama aslında onun tarafından sevilmek isteyen Yeo Joon, bu ihtiyacı Nam Soo Hyun aracılığıyla yerine getiriyor, bu yüzden kardeşlerin hikayesinin nasıl çözüleceği önemli”

“At a Distance Spring is Green”in 9. Bölümü 12 Temmuz’da KST göre 21:30’da yayınlanacak.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu