K-Magazin

ATEEZ’den San’in COVID-19 Testi Pozitif Çıktı

9 Haziran’da KQ Entertainment, Ateez’den San’in COVID-19 testinin pozitif çıktığını duyurdu.

Ajansın açıklaması şöyle:

“Merhaba, biz KQ Entertainmet:

Bu, 9 Temmuz öğleden sonra ATEEZ’den San’ın asemptomatik COVID-19 olduğunun doğrulandığı konusunda bilgilendirildiğini size bildirmek içindir.

8 Temmuz’da ajans, ATEEZ üyelerinin hepsinin negatif test edildiğini ve yakın temaslı olarak sınıflandırılmadıklarını ve bu nedenle planlanan faaliyetlerine devam edeceklerini belirtmişti.

O gün planlanan iş etkinliği öncesinde, Yunho gönüllü olarak katılan herkesin güvenliği için başka bir PCR testi yaptırmaya karar verdi. Negatif bir sonuç aldı ve etkinliğine planlandığı gibi katıldı.

Bu andan itibaren ATEEZ, planlanmış tüm faaliyetlerini askıya alacaktır. Tüm üyeler ve personeli, hastalık kontrol yetkilileri tarafından verilen talimat ve prosedürlere aktif olarak katılacaklardır.

Hayranları endişelendirdiğimiz için bir kez daha özür dileriz. Ajans olarak San’ın bir an önce iyileşmesi için elimizden geleni yapacağız.

Teşekkür ederim.”

ATEEZ, bir etkinlikte onlarla birlikte çalışan harici bir personelin COVID-19 için pozitif test etmesinden sonra son birkaç gündür gönüllü olarak kendi kendini karantinaya almıştı. Grup, ilk test sonuçları negatif çıktıktan sonra faaliyetlerine bugün devam etmeyi planlamıştı.

San’a acil şifalar diliyoruz.

Kaynak: Soompi

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu