K-Drama Haberleri
Trend

Aktör Ji Sung Ve Aktris Kim Min Jung 13 Yıl Sonra Yeniden Bir Dizide Bir Araya Geldi

Ji Sung, Kim Min Jung ile etkili bir ilk karşılaşma olacak.

tvN’in yeni draması ‘The Devil Judge‘ (Senaryo, Moon Yoo Suk tarafından yazılmış, Choi Jung Kyu’nun yönettiği, Studio Dragon ve Studio & New tarafından üretilen), canlı yayınlanan bir mahkeme salonu şovu aracılığıyla adalet hakkında mesaj veren bir dramadır. İzleyiciler ilk bölümü dört gözle bekliyorlar. Aktör Ji Sung ve Kim Min Jung‘un on üç yıl sonra yeniden bir araya gelmesinden heyecan duyuyorlar. Çünkü 2008’de tıbbi drama “New Heart” ta çok övülen bir oyunculuğu vardı.

Hastalıklı distopya toplumunu yargılamak için yargıç Kang Yo Han (Ji Sung tarafından oynanan), dramanın hikayesini çözmede önemli bir rol oynayacak yenilikçi bir öneride bulunacak. Yayınlanan kesintilerde, Kang Yo Han birçok gazetecinin dikkatini çekiyor. Ondan çok uzak olmayan, Sosyal Sorumluluk Vakfı’nın İcra Direktörü Jung Sun-Ah (kim Min Jung tarafından oynanan), Kang Yo Han’ı eğlenceli bir şekilde izliyor. Bununla birlikte, zarif gülümsemesinin ardında, gerçek iç düşünceleri yorumlanamaması, birçok kişinin merakını arttırıyor.

Distopiya (Distopik) Nedir?

Distopik toplumlar zulüm, terör, fakirlik, sefalet veya çok ilerlemiş teknolojinin topluma olumsuz yansımasının olduğu kurgusal toplumlardır. Bu toplumlarda ağırlıkla baskıcı, otoriter/ totaliter bir devlet sistemleri vardır. Bu kurgularda toplum çoğunlukla aşırı nüfus ile birlikte kişisel veya genel tüm özgürlüklerin kısıtlaması veya kontrol altındadır. Konuşma, düşünme, yazma veya cinsel özgürlükler gibi hakları kontrol eden yasalar vardır ve toplumdaki herkes gözetim altında yaşar. Bu yaşam sonucunda yani kişisel özgürlüklerini kaybetmiş kişiler dayanılmaz yaşam koşulları altında hayatta kalma mücadelesi verirler. Sınıf, din, kişilik, cinsellik, mahremiyet vb. her türlü konuda baskı ve kontrol vardır.

The Devil Judge‘ ın ilk bölümü 3 Temmuz’da Güney Kore’de yayınlanmaya başlayacak.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu