K-Drama

“The Devil Judge”

Yaklaşan tvN hafta sonu draması “The Devil Judge” yeni bir öne çıkan video yayınladı!

“Şeytan Yargıç”, tüm ulusun canlı bir mahkeme salonu gösterisine katıldığı alternatif bir evren distopik Kore’de gerçekleşir. Ji Sung, “şeytan yargıç” Kang Yo Han olarak rol alıyor. Kang Yo Han kaotik zamanlarda halkın kahramanı mı yoksa kanun maskesi takan bir şeytan mı?

Yeni yayınlanan öne çıkan video, karakterlerin çok farklı felsefelerine, hedeflerine ve kişiliklerine bir bakış sunuyor.

İlk olarak, Kang Yo Han insanlara karşı derin küskünlüğünü gösteriyor ve suç işleyen suçlulardan daha korkunç biri. Seslendirmesi, “Millet, mahkemeniz şimdi başlayacak” diyerek, mahkeme salonu gösterisinin başladığını duyurur. Video, görünüşte yanlış yapanlardan intikam alırken Kang Yo Han’ın karanlık tarafına bir bakış gösteriyor.

Bir de Kang Yo Han’ın amaçlarını sorgulayan yardımcı yargıç Kim Ga On (GOT7’dan Jinyoung) var. “Kang Yo Han neden her şeyi olduğundan daha büyük yapıyor?” diye soruyor. Kang Yo Han, Kim Ga On’a döner ve şöyle açıklar: “Deneme bir oyundur. [Kendini] kanıtlayamazsan kaybedebileceğin bir oyun. Bu talihsiz bir durum ama gerçekte adalet diye bir şey yok.”

Teaser, Jung Sun Ah’ın (Kim Min Jung) bir bakışını da paylaşıyor. Düşmanı Kang Yo Han’a kolaylıkla yaklaşan, karşı konulmaz çekiciliği olan hırslı bir karakterdir. “Dünya bir ormandır. Yemek yiyip birbirimizi ısırarak zar zor hayatta kalırken nasıl iyi olabiliriz?”

Klibin ikinci yarısı, Kim Ga On’un yargı dünyasına girerken yaşadığı zorlu hayatı tasvir ediyor. Her türlü imtihan ve sıkıntıyla karşı karşıyadır ve neyin doğru neyin yanlış olduğuna karar vermek zorundadır. Sadık bir şekilde onun yanında kalan tek kişi, bölgesel bir soruşturma biriminde Kang Yo Han’ın sırlarının peşinde olan yetenekli bir polis dedektifi olan Yoon Soo Hyun’dur (Park Gyu Young).

Kim Ga On, yasaları kullanarak suçluları düzgün bir şekilde yargılamak ister, ancak Kang Yo Han, şüpheli yollarına sıkı sıkıya bağlıdır. Kim Ga On’u kitaplığa iliştiriyor ve “Eğer yoluma çıkarsan bedelini ödersin” diye uyarıyor. Sonunda birbirlerine şiddet uygulamaya başlarlar ve izleyiciler merak içinde kalır: Kang Yo Han gerçek bir kahraman mı yoksa kılık değiştirmiş bir şeytan mı?

Aşağıdaki videoyu izleyin!

“The Devil Judge” 3 Temmuz’da KST göre saat 21:00’de başlayacak ve Viki’de satışa sunulacak.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 5 / 5. Toplam Oy: 1

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu