K-Pop

Hayranlar, Seventeen’in ‘Your Choice’ geri dönüş albümünden Taemin fotoğraf kartlarını çekiyor

Görünüşe göre bazı hayranlar Seventeen’in yeni çıkan 8. mini albümü ‘Your Choice’dan son derece nadir(?), Taemin fotoğraf kartları çekmiş!

Hayranlar Seventeen’in geri dönüş albümü ‘Your Choice’un kopyalarını postayla almaya başladıktan kısa bir süre sonra, bir avuç Japon Karatı Twitter’a giderek SHINee üyesi Taemin’in fotoğraf kartlarını çektiklerini açıkladı!

Yakın gözlemciler, Taemin’in kıyafetlerine ve fotoğraf kartlarının her birinin altındaki beyaz şeritlere dayanarak, bunların muhtemelen Taemin’in Mayıs ayında piyasaya sürülen 3. tam albümü ‘Advice’den bir yığın yanlış baskı olduğuna dikkat çekti. Ve hem Taemin’in ‘Advice’ albümü hem de Seventeen’in ‘Your Choice’ albümünün prodüksiyonu aynı dağıtımcı tarafından yapıldığından, biraz aksilik olmuş gibi görünüyor!

Hem Carats hem de SHINee Worlds olmak üzere birçok hayran, Taemin’in Seventeen’in ‘Your Choice’ şarkısında sürpriz bir rol(?) yaptığını görmekten mutlu oldu. Bazıları bu küçük olayın Taemin’i hemen ordudan dönmeye zorlamak için harika bir bahane olduğunu düşündü, böylece Seventeen’in geri dönüş promosyonlarından hiçbirini “kaçırmasın” (elbette Seventeen’in 14. üyesi olarak!)

Herhangi biriniz Seventeen’in ‘Your Choice’ kopyasından bir Taemin fotoğraf kartı aldınız mı?!

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kaynak
allkpop

Jennie's M4A1

Adını yazsam sahilimin ıslak kumlarına...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu