K-Magazin

Google Arama Verilerine Göre BTS Jungkook En Popüler K-Pop İdolü

BTS’den Jungkook, Google aramasında “Uluslararası Çocuk” statüsünü kanıtlayarak “en popüler kpop idolü” olarak görünüyor. Artık kendisini dünyanın en popüler süperstarlarından biri olarak kabul ettirdi, bu yüzden Google’ın Jungkook’u en popüler K-pop idolü olarak göstermesi şaşırtıcı değil.

Google, dünyanın en büyük arama motoru. BTS’in ana vokalisti, Google, YouTube, Tiktok, Tumblr ve Twitter dahil olmak üzere büyük platformlarda en çok aranan K-pop idolü oldu. Popülaritesini kanıtlayan Jungkook, 2017’den beri Google’da en çok aranan K-Pop idolü oldu. Son zamanlarda Tiktok’ta 54 milyar izlenmeyi aştı ve bir kişi için en çok görüntülenen hashtag’e sahip.

Solo şarkısı ‘Euphoria’ tüm müzik listelerinde büyük başarı elde etti ve ‘My Time’ Billboard Hot 100 listesinde BTS’in en yüksek solo şarkısı oldu. Jungkook popülaritesini müziğiyle ve yeteneğiyle gösterdi; bundan böyle, ‘en popüler k-pop idolü’ unvanı ona çok yakışıyor.

Google’da “en popüler kpop idolleri” arandığında, BTS en iyi sonuç olarak, Jungkook ise en iyi bireysel sonuç olarak görünüyor.

BTS ve Jungkook, Google’da “en popüler kpop idolleri” aramasında ilk 2 sırada yer alıyor.

Son 5 yıl içerisinde yapılan aynı arama teriminde, Jungkook aynı zamanda en çok gözüken K-Pop idolü. Bu, Jungkook’un büyük popülaritesini gösteriyor ve birçok kaynağın onu en popüler kpop idolü olarak gördüğünü kanıtlıyor.

Ayrıca, ‘en yakışıklı k-pop idolü’ için arama yaptığınızda, ilk sırada Jungkook’un gözüktüğü de ortaya çıktı. Jungkook’un yakışıklılığı ve çekiciliği her zaman birçok insan tarafından takdir edilir ve övülür. Jungkook, Halkın En Seksi Uluslararası Adamı olarak boşuna seçilmedi!

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu