K-Magazin

BTS’den V, Kore Kadın Topluluğu tarafından BTS’in yüzü olarak seçildi

BTS, dünya çapında popülerlik kazanmış bir gruptur ve grubu tanımayan çok nadir insan vardır. Ancak hangi üye grubun temsilcisi veya yüzü olarak adlandırılabilir?

Koreli kadın topluluğu bu sorunun cevabını bulmak için yola çıktı ve popüler bir forumda üst grupların temsili üyelerini bulmak için bir anket yapıldı.

Ankete göre, BLACKPINK’ten Jennie, TWICE’dan Nayeon, RED VELVET’ten Irene, SEVENTEEN’den Seungkwan, NCT’den Taeyong ve Sungchan kendi gruplarının temsili üyeleri olarak ortaya çıktı. BTS için V, genel halkın bile üyeler hakkında önceden bilgi sahibi olmadan tanımladığı üye olarak seçildi.

V oyların %36‘sını aldı ve grubun ‘Maskotu‘ ve ‘İkonik Üyesi‘ olarak adlandırıldı.

V, sahnede dikkat çeken ilk üyedir. Birçok BTS hayranı, ilk başta sadece V’yi fark ettiğini ve onun güzel sesine ve sevimli cazibesine kapıldığını itiraf ediyor. V aynı zamanda dünyanın en yakışıklı erkeği ve bu onu fark etmemeyi daha da zorlaştırıyor.

Netizenler, özellikle BTS’in yıllardır ziyaret ettiği ilk varyete şovu YOU QUIZ’de V’nin nasıl tam bir stand-out olduğundan bahsetti. Düşünceli sözleri ve masum gülümsemesiyle muggle’ları büyüledi.

İşte orijinal THEQOO gönderisinin altındaki yorumlardan bazıları.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Jennie's M4A1

Adını yazsam sahilimin ıslak kumlarına...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu