K-Magazin
Trend

BLACKPINK, 5. Yıldönümü Kutlamak için “BLACKPINK The Movie”yi Yayımlayacak

BLACKPINK, çıkışlarının beşinci yıldönümünü kutlamak için bir film yayınlayacak!

16 Haziran’da YG Entertainment, “BLACKPINK The Movie“nin çıkış tarihleri ​​olan Ağustos ayında dünya çapında 100 ülkede yayınlanacağını resmen duyurdu.

Film, çıkışlarından bu yana geçen beş yıl boyunca paylaştıkları anıları gösterecek olan “The Room of Memory”, farklı kişiliklere sahip dört üyenin güçlü görüntülerini içeren “Beauty” gibi çeşitli sekansları içerecek. Hayranlar için Yayınlanmamış Özel Röportaj”.

Ayrıca film, izleyicilere gerçek bir konser salonundaymış gibi canlı bir deneyim yaşatmak için “The Show” ve “In Your Area (2018)” konserlerinden beş şarkıya yer verecek.

CGV, filmi üç ekranlı sinema içeren ScreenX, izleyicilerin konser alanlarının yankısını ve katarsislerini deneyimlemesini sağlayan 4DX ve her iki formattan da yararlanan 4DX Screen gibi çeşitli formatlarda göstermeyi planlıyor.

“BLACKPINK The Movie”, BLACKPINK’in “4+1 projesi ” başlıklı beşinci yıl dönümü projesinin bir parçasıdır . BLINK’ler (fandom adı) için bir hediye ve insanların BLACKPINK’in tutkulu performansının keyfini çıkarması için bir festival mekanı.

Film için heyecanlı mısınız?

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kaynak
soompi

Jennie's M4A1

Adını yazsam sahilimin ıslak kumlarına...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu