Editörün SeçimiK-Magazin

April Üyesi Naeun’un Ablası Özel Günlük Hayatını Ortaya Koyuyor Ve Netizenlerden Zorbalık Tartışmaları Kakkında Spekülasyon Yapmayı Bırakmasını İstiyor

April üyesi Naeun’un ablası kız kardeşini desteklemek için İnstagram’a gitti.

Çevrimiçi bir topluluk Forumunda, bir netizen, naeun’un ablasının hesabından alındığı iddia edilen bir İnstagram gönderisini paylaştı. Bu yazı, 2016 yılında Naeun tarafından yazılan bir dizi özel günlük kaydını içeriyordu.

Kız kardeşine göre, Naeun zorbalık tartışmasının faili değildi ve uzun süre acı çekmişti. Ayrıca, diğer tarafın tüm çağrıları almayı bıraktığı için “Diğer Taraf” ile iletişim kurmanın şu anda imkansız olduğunu da ortaya koydu.

Şöyle yazdı: “Bir gün kız kardeşim beni aradı, ağladı ve evine gelmemi söyledi çünkü çok yalnız ve korkutucuydu. Ben yoldayken, geri dönüşü olmayan bir şey yapabileceğinden çok korktum, bu yüzden tüm yol boyunca titriyordum. Gerçeği ortaya çıkarmanın bu kadar zor olacağını bilmiyordum. Ancak şirket, kendisinin [Hyunjoo] promosyonları durdurduğunu ve annesinin eleştirilerini dile getirdiğini söylüyor.”

Ablası ayrıca, Naeun’un o zamanlar “Başka birine kabadayı olmak için çok depresif” bir durumda olduğunu iddia etti ve netizenden spekülasyonu durdurmasını istedi.

Naeun günlüğünde şunları yazmıştı:

“Geriye bakıyorum ve hiçbir şey yok. Tüm kötü şeyler bana iyi davranmasını nasıl olursa olsun değil. Tek aldığım acı. Nasıl oldu da kendime hiç bakmadım. Sonunda, her şey böyle oldu, daha güçlü olmama rağmen. Ama kimseyi suçlamayacağım. Bu tamamen benim suçum. Kendi acımla ben ilgilenirim. Konumumu ya da hikayemi kimseye anlatmayacağım. Kendimden nefret ediyorum, ama bu dünyadaki cevap bu. Bu kirli (acımasız) dünyada bir robot gibi yaşayacağım. Kimse bana yardım etmeyecek ve bence bunların hepsi bir deneyim. Şeyler bundan sonra da daha iyi olacak. Sen işini yap! Başkalarından herhangi bir beklenti tutmayın. Sen sensin!”

“Bu çok yorucu. Yalnızım. Bugün sadece uzun bir gündü. Ben çöpüm. Bence zaman çok yavaş geçiyor.”

“Zaman geçerse işlerin daha iyi olacağını düşündüm. Umarım Haziran çabucak geçer. Hayır, umarım her şey geçer. Aynı pozisyonda yürüyormuşum gibi geliyor. Sadece annem için üzülüyorum.”

“Nasıl bu kadar şanssız olduğumu anla. Ben her zaman yorgunum ve çok ağlıyorum. Nasıl oluyor da etrafımda beni teselli edebilecek ve bana sevgi verebilecek kimse yok. Samimi olmak istedim, ama her şey çok sahte.”

“Jöle koreografisi. Jöle kaydı. Nefret ediyorum. Kendimden nefret ediyorum. Ben niye böyleyim. Bu dünya acımasız. Çöp gibiyim. Ben en kötüsüyüm. Kimseyle konuşmak istemiyorum. Susup ortadan kaybolmak istiyorum. Kimseye üzücü yapmayacağım…”

Bu durum hakkında ne düşünüyorsun?

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu