Netizen

Netizenler yurtdışında Güney Kore’den çok daha popüler olan kız gruplarından bahsediyor

Uluslararası hayranlardan Koreli hayranlardan daha fazla tanınan bazı K-pop grupları var.

Koreli bir netizen kısa süre önce, denizaşırı ülkelerden Güney Kore’den daha fazla tanınan ve popüler olan bazı kız gruplarını tartışan bir çevrimiçi topluluk gönderisi oluşturdu. Netizen, bu kız gruplarının Kore’de o kadar popüler olmadığını, ancak uluslararası hayranlardan muazzam bir takipçi kitlesine sahip olduğunu açıkladı.

Netizene göre EVERGLOW, müzik videolarını her yayınladıklarında genellikle yüksek izleyici sayıları gösteriyor ve izleyicilerin çoğu Güney Kore dışındaki hayranlardan.

Dream Catcher, yurtdışında Kore’den daha fazla hayranı olan başka bir kız grubu. Netizen, Dream Catcher’ın birçok albüm kopyası ve ürün sattığını ve bunları satın alan hayranların çoğunun başka ülkelerden olduğunu açıkladı.

Gönderinin yorum bölümünde bahsedilen bir diğer kız grubu ise LOONA. Bu kız grubu, yavaş yavaş Güney Kore’de popülerlik kazandıkça yurtdışında tanınmaya başladı. LOONA’nın Güney Kore’de çok sayıda hayranı olmasına rağmen, yurtdışında da daha fazla takipçisi olan bir grup.

Koreli netizenler de bu kız gruplarını övmek ve Güney Kore’de daha fazla popülerlik kazanmalarını ummak için çevrimiçi topluluğa katıldı. Netizenler, “Dream Catcher’ı seviyorum, iyi şarkıları var. Umarım Kore’de popüler olurlar”, “Evet, EVERGLOW’un Güney Kore’de zirveye çıkması zor olabilir, ama iyi ki yurtdışında hayranları var” ” Dream Catcher’ı seviyorum”, “Dream Catcher’ın şarkılarını seviyorum, anime için açılış şarkıları gibi görünüyorlar. Umarım Kore’de tanınırlar.” “Bence EVERGLOW kulağa daha çok C-Pop gibi geliyor, lol, belki bunun nedeni imajları ve şirketleri hakkında,” “LOONA’yı düşünüyordum ama şimdi Kore’de popüler olmaya başlıyorlar” ve “Umarım hepsi Kore’de popüler olurlar.” dedi.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

Kaynak
allkpop

Jennie's M4A1

Adını yazsam sahilimin ıslak kumlarına...

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu