K-MagazinK-Pop

TXT, 31 Mayıs Akşam 6’da İkinci Uzun Albümü “Chaos: FREEZE” i Yayınlandı

Tomorrow X Together, gençleri temsil eden bir ekip. Havalılık iyidir, ancak sempati duyulabilecek hikayeler ve duygular önce gelir. Yeni dizi “The Chaos”, hayranlarını Tomorrow X Together’ın daha derin iç çemberine davet ediyor ve onları daha derin bir dünya görüşüne yönlendiriyor.

TOMORROW X TOGETHER (SOOBIN, YEONJUN, BEOMGYU, TAEHYUN, HUENINGKAI) ikinci tam albümleri “Chaos: FREEZE”ı yayınlamak için 31’inde saat 15:00’te çevrimiçi bir gösteri düzenledi. Bu albüm, “The Chapter of Dreams”in ardından “The Chapter of Chaos”un girişini yapan bir albüm ve üyeler, “Bu, öncekinden daha derin bir duygu bölümü” dediler. “Size sahnede ve bir şarkıyla göstereceğiz.” dediler.

Geçen yıl Mayıs ayında “Dream Chapter” serisini bitiren albüm, Ekim’deki üçüncü mini albümü “minisode 1: Blue Hour”dan sonra Tomorrow by Together’ın yeni bir hikayesini anlatıyor. Üyeler, “Dünyaya yapılan bir saldırıyla donmuş bir çocuğun hikayesi”ni tanıttılar.

Başlık parçası “0X1=LOVESONG”, kaos içinde tanıştığınızda size olan aşkının kesin olduğuna inanan bir çocuğun kendine güvenen sevgisini söyleyen popüler bir melez pop rock türü şarkıdır. Her şeyin sıfır olduğu bir dünyada, ruhunda delik (0) olan bir oğlana yaklaşan bir kızla (1) tanışma hikayesinin başlığı benzersizdir.

TOMORROW X TOGETHER, “Müzik adlarımız genellikle uzun. Bu sefer yine kendi merakımızı yaratabileceğimiz için memnunum. Duyduğum anda duygulandım. Şarkının kalbine dokunan bir şeyi var. Umarım sahnede ifade ettiğim duygu ve oyunculuk akışına değil, kendimi oyuna kaptırdığımı izlersiniz.” dediler.

Slow Rabbit ve yapımcı Bang Si-hyuk da dahil olmak üzere Hive Labels bölümünün yanı sıra, Amerikalı şarkıcı-söz yazarı ve rock hip-hop sanatçıları Mod Sun ve No Love for the Middle Child şarkı yazımına katılırken, BTS’den RM sözlere katıldı.

TOMORROW X TOGETHER, “Yapımcı Bang Si-hyuk şarkı sözlerini beğenmedi, bu yüzden yaklaşık 3 hafta düşündük ve RM’den yardım istedik. Başlığı da o seçti. (RM) Sözleri yazmaya katıldığını duyduktan sonra pratik odasında karşılaştık ve Lütfen havalı bir şekilde söyleyin” dedi. “Bir kez daha teşekkür etmek istiyoruz.” dediler.

Ayrıca çelişkili duyguların yer aldığı Anti-Romantik, beni eriten seni betimleyen Magic ve aşktan uzak durmak isteyen TXT’nin getirdiği mutluluğu ifade eden “Küçük ama biraz kötü düşünceler”, başkalarına karşı bir kalp geliştirmenizi engelleyemez.

Ardından albümünü, hayatta karşılaştığı seçimleri, Kovid-19 pandemisinden bu yana kuralların ortadan kalktığı bir dünyayı anlatan “No Rules” ile karşılaştıran “Balance Game”, “Deer Sputnik” ile sonlandıracak. Yalnızlıkta tanıştığı bir partner ve kafası karışmış çocuğun kalbini betimleyen “Frost” bu konu hakkında.

Özellikle bu albüm, şarkı çalışmalarına katılarak ve kendi hikayelerini tamamlayarak aynı çağda yaşayan gençlerin fikir birliğini harekete geçiriyor.

Albüm 700.000 ön siparişi geçerek kendi rekorunu kırdı. TXT ne tür rekorlar kıracağına dair beklentiler, istikrarlı bir şekilde büyüyen ve düzgün bir şekilde büyüyen bir ekibin özünü gösteren Shinbo’yu kıracak.

Üyeler, “Gençlerin hikayelerini söylerken daha çok sempati duyduklarını düşünüyoruz. “Gençleri dünyadaki en iyi temsil eden takım” değiştiricisini almak istiyoruz, Çok eksiğim var ama her zaman büyümeye çalışıyoruz.” dediler. ” Sürekli gelişimim konusunda beni cesaretlendiriyor ve neşelendiriyor. “Her zaman daha çok çalışacağız.” dediler.

TOMORROW X TOGETHER, yeni albümü “Chaos Chapter: FREEZE”ı aynı gün saat 18.00’de tüm dünyada yayınlayacak. TOMORROW X TOGETHER’ın geri dönüş programı “FREEZE” daha sonra saat 20.00’de Mnet yayıncılığı ve M2 dijital kanalları aracılığıyla dünya çapında yayınlanacak.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu