K-MagazinNetizenSNS Gönderileri

Hayranlar Cha Eun Woo’nun Sağlam Dış Görünüşüne Bayılıyor

ASTRO’dan Cha Eun Woo kısa süre önce sosyal medyası aracılığıyla bazı açık hava aktivitelerinden zevk aldığı birkaç fotoğrafını yayınlayarak hayranlarını güncelledi.

Cha Eun Woo, Instagram hesabında, araziye çıktığını gösteren ve engebeli dış mekan görünümünü gösteren çeşitli fotoğraflar yayınladı.

Fotoğraflarda, Cha Eun Woo, her zamanki narin çekiciliğinden farklı olarak daha erkeksi bir çekicilik yayan arazi aracının üzerinde poz veriyor.

Cha Eun Woo, daha rahat bir kıyafet giydiği için ekstrem sporlardan sonra ormanda yürüyüş yaparken çekilmiş diğer fotoğraflarını da ekledi.

Fotoğraflarını gördükten sonra hayranlar, “Sağlıklı kalın ve her zaman mutlu olun.”, “Güvende kalın.”, “Cha Eun Woo bu dış mekan kıyafetlerini giyerken çok havalı görünüyor.” ve “O açık hava arazi aracını sürmek için çok harika.” diyerek sevgilerini ifade ederken çeşitli açık hava etkinliklerinin tadını çıkarırken Cha Eun Woo’yu seviyorlar.


Bu arada Cha Eun Woo, ASTRO kısa süre önce geri dönüş yaptığı için yoğun faaliyetlerine devam ediyor ve şu anda grup aktivitelerini bitirdikten sonra yaklaşan aksiyon filmi ‘Decibel’i çekiyor.

Bu Yazıyı Değerlendir

Bu yazıyı çeviri ve içerik kalitesi bakımından değerlendirmen sitemizi daha iyi hale getirmemiz için çok önemli

Ortalama Puan 0 / 5. Toplam Oy: 0

Bu yazı hiç oylanmamış.

Bu yazıyı beğenmemene üzüldük

Bu yazıyı nasıl daha iyi hale getirebiliriz?

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu